icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Özellikle kurumsal firmalarda mailler , randevular ve takvimler gibi çevrimdışı datalar PST (Personel Storage Table)  ve OST (Outlook Storage Table) uzantılı dosyalarda depolanır. Microsoft Outlook kullananılan bu sistemlerin alternatifi farklı sistemler olsa da dünya da en çok tercih edilen mail sistemleri Microsoft Outlook’tur.  

Bazı durumlarda bu PST dosyaları hasar görebilmekte ve çevrimdışı kayıtlara erişim mümkün olmayabilmektedir. En sık görülen sebepleri harddisklerdeki bad sectörler, virüsler, işletim sistemi hataları, dizin yapısında oluşan hatalar vs.

Ost ve PST Dataları Kurtarma

Bu alanda uzmanlaşmış olan ekiplerimiz outlook pst onarma çalışmalarında en yeni ve en güncel teknikleri kullanır. Çok kısa bir süre içerisinde en iyi sonucu almaya yönelik olarak geliştirdiğimiz özel tekniklerin de yardımı ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Açılmayan hasarlı Outlook OST ve PST dosyalarınızı online olarak laboratuvarımıza gönderebilir ve kurtarma işlemi yapıldıktan sonra yine online olarak teslim alabilirsiniz. Tüm bu işlemler Gizlilik Sözleşmemiz kapsamında gerçekleştirilirken veri gizliliğinizi de büyük bir titizlikle korumaktayız.

444 36 98 numaralı çağrı merkezimizden doğrudan bir teknisyen ile görüşerek yaşadığınız veri kaybında doğru yönlendirme ve bilgilendirme sağlayabilirsiniz.