icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98


% 100 müşteri memnuniyeti ilkelerinden yola çıkan GOLD DATA, amaçlarına sadık kalmayı ve profesyonelliğini her daim sürdürmeyi hedeflemiş, Türkiye’nin kurumsal veri kurtarma merkezidir.

GOLD DATA veri kurtarma, veri kurtarma süreci boyunca erişim sağladığı ve depoladığı  verileri katı gizlilik politikası çerçevesinde korumaktadır. Müşterilere ait dataların korunması bakımından, maximum güvenlikli bir sisteme sahiptir.  Müşteri haklarının korunmasına yönelik, ‘Veri Gizliliği Sözleşmesi’ ile dataları güvence altına almıştır. Sayfanın alt kısmında yer alan linke tıklayarak, sözleşmenin orijinal metinine ulaşabilirsiniz.

Gizlilik İlkeleri

GOLD DATA, müşterilere ait tüm dataları,  15 gün süresince, müşteri tarafından aksi beyan edilmediği takdirde saklar. Belirtilen sürenin sonunda, tüm veriler ve malzemeler geri dönüş olmaksızın imha edilmektedir.

Verileriniz 3. Şahıslara ve yabancı kişilere ulaşamaz, yasalarla güvence altına alınan bu haklarınıza şirketi içi kati politikalarla sıkı sıkıya riayet ederek kişisel verilerinize mutlak bir özen ile sahip çıkar.

Bunun yanı sıra şirket çalışanları ve ilgili uzman personelde görevleri gereği öğrenmek zorunda oldukları alanların dışında kişisel verilerinizi saklayamaz ve tutamazlar. Bu anlamda sadece 3. Kişilere karşı değil kendimizi de özel bilgilerinizin dokunulmazlığını sağlayabilmek için sınırlar ve denetleriz.

Kişisel Bilgileriniz ve Korunma Hakları

Müşterilere ait bilgiler ve veriler, internet sitelerindeki reklam ve pazarlama amaçlı kullanılan platformlarda kullanılmak üzere sergilenemez. ‘Gizlilik Sözleşmeleri’ tüm korunma ve haklarınızı, yazılı olarak beyan eder. Tüm bilgileriniz, IP adresiniz ve talep formlarındaki verileriniz, GOLD DATA TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. resmi kayıtlarında yer alır ve hiçbir evrak kesinlikle paylaşılamaz.

Bilgi Edinme Haklarınız

GOLD DATA, müşteri memnuniyeti ilkelerine dayalı olarak, veri kurtarma süreçlerinde, ONLINE hizmet dahilinde, müşterilerine bilgi vermeyi taahhüt eder. Müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla, telefon, mail ve fax kanallarıyla da her türlü bilgiyi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki ‘GİZLİLİK TAAHHÜDÜ’nü ilgili kısma tıklayarak, indirebilirsiniz. Tüm haklarınızı ve veri gizliliği prensiplerinin nasıl bir garanti altında olduklarını öğrenebilirsiniz. 

 


Gizlilik Taahhüdü


GOLD DATA TEKNOLOJI VE BILISIM SAN.TİC.LTD.ŞTİ

ELPA Residance Çobançeşme Mah. Kalender Sok
No:7 Kat:4 D:5 Yenibosna  Bahçelievler / İSTANBUL
Telefon : 212 503 15 35
Fax : 212 503 15 37
Mail : info@goldverikurtarma.com