DUYURU:

Değerli müşterilerimiz. 18-26 Ağustos tarihleri arasında Kurban Bayramı tatili sebebiyle Laboratuvarımız kapalı olacaktır. Acil durumlarda destek@goldverikurtarma.com veya 0 553 915 15 37 numaralı WhatsApp hattından ulaşabilirsiniz. İyi bayramlar..

Flash Disk Veri Kurtarma


USB flash diskler, kullanım kolaylıkları sayesinde, günümüz teknolojisinin en çok kullanılan ve pratik aygıtlarıdır. Pek çok marka türü ve model çeşitliliğiyle, USB bellek cihazlarına sahip olmak mümkün.

Pratik Depolama ‘Flash Disk’ lerin Veri Kurtarımları

Döküman, belge, evrak, müzik, video ve fotoğraf gibi veri ve dataları depoladığımız, bu taşınabilir aygıt, kullanım kolaylığıdır. Ancak, çeşitli risklerden ötürü arızalanabilirler. Depolanan veri ve datalarınızın kaybolmasına neden olabilirler. Cihazlarınızın arızaya uğradığı zamanlarda, flash disk veri kurtarmaçözümleri de mümkün.

Hasar, kırılma, virüs etkileri, yanlışlıkla silinebilen belgeler, bozuk dosyalar, USB belleklerinin bilgisayar sistemleri tarafından tanımlanamaması gibi durumlarla sıklıkla karşılaşılır. İçeriklerinizin flash disk veri kurtarmaçalışmaları, uzman ekibimizle yürütülür. 

flash disk veri kurtarma