icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98
partner

Bize ulaşabilmek için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Bu sayfa üzerinden bizlere form yoluyla mail gönderebilir, harita üzerinden nerede olduğumuzu bulabilir ve iletişim bilgilerimizi kullarak bizlere posta da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

img
DİLEK TERZİ
- DİLEK TERZİ

Yaklaşık son 10 yıllık fotoğraflarımın yer aldığı harici diskimi düşürdüğümde bir daha onlara ulaşamayacak olmam düşüncesi beni aşırı üzmüştü. İlk şok..

Tümünü Oku
img
UMUT ÇAĞLIYAN

Merhaba; Sizleri internetten bulduktan sonra iletişime geçerken aklımda soru işaretleri vardı. Telefonda bana verdiğiniz bilgiler sayesinde içim biraz..

Tümünü Oku
img
Yasin Demir

Hardiskim açılmadığında bi daha verilerime ulasamiyacagim diye çok korkmustum. İnternetten arastirdim ve gold data veri kurtarma merkezini buldum.Çok ..

Tümünü Oku
img
Ayşen bağcı
- Berrak kalorifer

elektrik kesintisinden dolayı hard discim zarar gördü bilgisayarım açılmadı bilgisayarcımız uğraşti ama disc zarar görmüş veri kurtarmaya göndermek ge..

Tümünü Oku
img
Özkan akdoğan
- MALİ MÜŞAVIRĹİĶ

Gold data ekibine gönülden teşekkür ederim çok profesyonel ve ekip anlamında çok başarılı ve sonuna kadar güvenip verilerinizi teslim edip ve en kısa ..

Tümünü Oku
img
Emre Canbulat
- Greyfurt Reklam Fotoğraf

Telefonda tüm sorularımıza kusursuz yanıt vererek doğru yönlendirme yapan Gold Veri Kurtarma sayesinde bizim için değerli olan verilerimiz çok kısa bi..

Tümünü Oku
img
CENGİZHAN BOZCAADA

Cuma günü teslim ettiğimiz Hard Disc problemini çok kısa sürede hallettiğiniz için teşekkür ederim. Özel ilgi gösterip teslimatı hızlandıran Zeynep ha..

Tümünü Oku
img
adem açıkgöz
- adem açıkgöz

Çalışmayan hard diskimden kaybolan verilerimi kurtardıkları için ve gösterdikleri güzel ilgi ve alakadan dolayı kendilerine çok teşekkür eder ve başar..

Tümünü Oku
img
Eyüp Yıldız
- Yıldız Makina

Uygun fiyat ve hızlı kurtarma işlemi için teşekkürler. Sistem eksiksiz olarak çalıştı.

Tümünü Oku
img
GÜRKAN KURBAN
- GÜRKAN KURBAN

Mesleğimiz gereği bizim için hayati önem taşıyan arşivimizin eksiksiz kurtarılması Gold Data Veri Kurtarma merkezinin son derece profesyonel, hızlı ve..

Tümünü Oku
img
Benan Karslı

Ücretsiz analiz ve öncesindeki uzaktan yardım etmek suretiyle sorunun çözümüne yönelik yardım taktire şayan. Ürün ulaştıktan sonraki sürekli bilgilend..

Tümünü Oku
img
MALİ MÜŞAVİRLİK ORTAKLIK BÜROSU

HARDDİSKİMİZİ BÜTÜNÜYLE KAYBETTİĞİMİZ BİR ANDA, ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE İMDADIMIZA YETİŞEN; TEKNİK EKİBİNDEN TUTUN DA, TELEFONDA SİZİ EN İNCE AYRINTISIN..

Tümünü Oku
img
SAİT GÜNAL

Veri kurtarma talep sürecinden son noktada veri kurtarma başarısına kadar son derece kolay ve akıcı ve her aşamada bilgilendirici hizmet akışınızı kut..

Tümünü Oku
img
Sezai

Gold data veri kurtarma kurumsal bir firma olarak insana guven veriyor. yapilacak işlem öncesi ve sonrasi hizli geri dönüşler bilgilendirme başarılı. ..

Tümünü Oku
img
Can Güven

Yazılım sektöründe çalışıyorum, 3 yıldır yaptığım tüm çalışmaları arşivlediğim hard diskim bozuldu. Gönderdim, kısa süre içerisinde kurtardılar. Mesle..

Tümünü Oku
img
Deniz Atav

Sizden önce başka bir firma yüzünden yaşadığım mağduriyetten sonra firmanızin hizmetinden çok memnun kaldım. Hem teknik servis hem de telefonla görüşt..

Tümünü Oku
img
Mehmet FatihSönmez
- MFS Reklam

Verilerimin tamamı sıkıntısız bir şekilde kurtuldu. Gold Data'ya teşekkür ediyorum. Ayrıca ilgi ve alakalarından dolayı tüm Gold Data çalışanların..

Tümünü Oku
img
CUMALİ EREL
- HAYAL FOTOGRAFÇILIK

merhabalar öncelıkle cok cok teşkkr edrım benm ıcın cok degerlı olan verılerıme getrdıgınızden dolayı dıksım elımden yere dustu bılgısayarıma bagladıg..

Tümünü Oku
img
Mustafa Tulgar
- Oyak Aslan Çimento A.Ş.

Çalışmayan, dönmeyen diski hayata döndürüp verilerin kurtarılmasını sağladılar, her adımda sms ve mail aldım. Kafama takılan her soruyu aradım sordum ..

Tümünü Oku
img
Gürsoy Koç
- Proteka Promosyon Reklam ve Bilişim Hizmetleri

Gold Data ekibinin tüm sorularımıza ve destek taleplerimize hızlıca çözüm üretmesi. Müşterisinin her zaman yanında olduğunu göstermesi ve çözüm için s..

Tümünü Oku
Sizi Arayalım