icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Bize ulaşabilmek için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Bu sayfa üzerinden bizlere form yoluyla mail gönderebilir, harita üzerinden nerede olduğumuzu bulabilir ve iletişim bilgilerimizi kullarak bizlere posta da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

img
H.HAKAN ALANUR
- H.HAKAN ALANUR

Uzun bir araştırma sonrasında ulaştığım GOLD DATA isimli şirketin, dizüstü bilgisayarımın diskindeki verilerin kurtarılması sürecinde gösterdiği ilgi,..

Devamını Oku
img
Yasin
- Bireysel

Deprem nedeniyle ciddi hasar alana , kasasında ciddi eğilme olan harddiskimin içindeki verileri özenle ve eksiksiksiz kurtaran Gold Data çalsanlarima ..

Devamını Oku
img
Ertuğrul Ahmet Kağızman
- Kağızman kitap kırtasiye

Çokkkkk ilgili ve tam bir kurumsal kimlik içerisinde çalışan işin ehli işi bilen bir personel topluluğunda emin adımlarla zor görünen tüm sıkıntıları ..

Devamını Oku
img
İsmail GÜZEL

Öncelikle 2005 ten beri video ve fotoğraf çekiyorum. Ve büyük emeklerim vardı, Bilgisayarımda hdd başka diske kopyalama yaparken.elektrik kesintisi ..

Devamını Oku
img
timur koçyiyit

Aydın Kuşadası ilçesinden ; yerelde bir destek ve çözüm bulamayınca GoldData veri kurtarma şirketinden yardım istedim...Yorum yazmamın en önemli sebeb..

Devamını Oku
img
Yasin
- Bireysel

Depre nedeniyle ciddi hasar alana , kasasında ciddi eğilme olan harddiskimin içindeki verileri özenle ve eksiksiksiz kurtaran Gold Data çalsanlarima s..

Devamını Oku
img
EREN EREL
- EREL MAKİNA

hard diskim çok kötü durumdaydı , golddata firmasını önerdiler golddata ve personelleri profesyonel başarılı eksiksiz bir şekilde verilerimi kısa bir ..

Devamını Oku
img
Necat Keskin

Golddata ve çalışanlarına, yardımları ve müşteri ilişkilerindeki nezaketleri ve tabiki arızalı HDD içindeki verileri çok kısa bir süre içinde kurtarıp..

Devamını Oku
img
M. Hakan Erkut

Kullandığım dizüstünün kendi yetkili servisi anakart arızası var demişti. Ancak, cihazı Golddata'ya getirdikten sonra tekrar dizüstümün çalışması ..

Devamını Oku
img
DİLEK TERZİ
- DİLEK TERZİ

Yaklaşık son 10 yıllık fotoğraflarımın yer aldığı harici diskimi düşürdüğümde bir daha onlara ulaşamayacak olmam düşüncesi beni aşırı üzmüştü. İlk şok..

Devamını Oku
img
suat sevim
- fotoçağ4

GOLDDATA ya çok teşekkür ederim beni çok büyük bir sıkıntıdan kurtardı emeginize sağlık

Devamını Oku
img
Mustafa YAVUZ
- YAVUZ BİLGİSAYAR

Verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldım... Çalışma sisteminizden dolayı da ayrıca kutluyorum sizi. Müşteriyi sürekli bilgilendirmeniz her aşamada irtib..

Devamını Oku
img
UMUT ÇAĞLIYAN

Merhaba; Sizleri internetten bulduktan sonra iletişime geçerken aklımda soru işaretleri vardı. Telefonda bana verdiğiniz bilgiler sayesinde içim biraz..

Devamını Oku
img
Yasin Demir

Hardiskim açılmadığında bi daha verilerime ulasamiyacagim diye çok korkmustum. İnternetten arastirdim ve gold data veri kurtarma merkezini buldum.Çok ..

Devamını Oku
img
Ayşen bağcı
- Berrak kalorifer

elektrik kesintisinden dolayı hard discim zarar gördü bilgisayarım açılmadı bilgisayarcımız uğraşti ama disc zarar görmüş veri kurtarmaya göndermek ge..

Devamını Oku
img
Burcu

Çok memnun kaldım. Çok kısa sürede tüm verilerimi kurtardılar. İstanbul bence en iyiler arasındalar. Teşekkürler herşey için

Devamını Oku
img
Özkan akdoğan
- MALİ MÜŞAVIRĹİĶ

Gold data ekibine gönülden teşekkür ederim çok profesyonel ve ekip anlamında çok başarılı ve sonuna kadar güvenip verilerinizi teslim edip ve en kısa ..

Devamını Oku
img
Ecehan

Harika bir ekip hiç sıkıntı yaşamadan çözüme sadece 1 2 gün içerisinde ulaşıp tüm verilerimi iyi şekilde kurtarıp aktarım sağladılar süreç içinde süre..

Devamını Oku
img
EFTAL TUĞRAL

Merhaba, Bilgisayarıma gönderilen bir virus sebebi ile hiçbir dosyama ulaşamıyordum. Kısa bir süre içerisinde sorun tarafınızca çözüldü. Kurumsal güve..

Devamını Oku
img
Tuba caylak

Surec boyunca yetkililer cok ilgili ve yardimci oldular benim tum verilerim kurtarildi ozellikle bilge hnma tesekkur ederim benle her telefon acisimda..

Devamını Oku