Partnerimiz Olun


Bilişim sektöründe varlık gösteren firmalar, GOLD DATA Teknoloji ile iş ortaklığı yapabilme imkânlarına sahiptirler. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bir çeşit partnerlik programı olan GOLD PARTNER ile firmanızdan talep edilen, veri kurtarma operasyonlarınızı, tarafımıza yönlendirerek veya kendi markanız altında gerçekleştirebilirsiniz.

Bizimle gerçekleştireceğiniz iş ortaklığınız sayesinde, müşterilerinizin bütün beklentilerine cevap verebilir ve memnuniyetlerini sağlayabilirsiniz. İlaveten bu yolla, ekstra gelir elde etme olanaklarını da yaratmış olursunuz.

Gold Partner Nedir?

Gold Partner programı, kendi markanızla hizmet sunabileceğiniz bir sistemdir. Bu sebeple, müşterileriniz sadece sizinle irtibat halinde olurlar. Size özel ekonomik fiyatlar ve Partner avantajlarından yararlanabilirsiniz. 

Yine bu program sayesinde, hurda hard disklerinizi de değerlendirmeye alabilir ve diğer teknolojilerimizden de fayda sağlayabilirsiniz. Şirketimiz, iş ortaklarına Express hizmetler sunmaktadır. Ortaklık bünyesinde kayıtlı işletmeler, web sitelerinden gönderilen cihazların durumlarını takip edebilir ve müşterilerine sunabilirler. İnternet sitelerinize entegre edilen sistemde, firmanızdan başka bir ibare bulunamaz.

Partner Başvuru Formu