icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Bilişim sektöründe varlık gösteren firmalar, GOLD DATA Teknoloji ile iş ortaklığı yapabilme imkânlarına sahiptirler. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bir çeşit partnerlik programı olan GOLD PARTNER ile firmanızdan talep edilen, veri kurtarma operasyonlarınızı, tarafımıza yönlendirerek veya kendi markanız altında gerçekleştirebilirsiniz.

Bizimle gerçekleştireceğiniz iş ortaklığınız sayesinde, müşterilerinizin bütün beklentilerine cevap verebilir ve memnuniyetlerini sağlayabilirsiniz. İlaveten bu yolla, ekstra gelir elde etme olanaklarını da yaratmış olursunuz.

Gold Partner Nedir?

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmalar kazançlarını arttırmak, müşterilerine sunduğu hizmet yelpazesini arttırmak için GOLD DATA Laboratuvarlarının sertifikalı PARTNER'i olabilirler.
 
GOLD DATA Partner sistemine kayıt olan Partnerlerimiz  hızlı, ekonomik ve avantajlı hizmetlerin yanı sıra teslim edilen her bir vaka için ekstra gelir elde ederler. Bireysel veya kurumsal müşterilerimizin 1 ücretsiz analiz hakkı vardır. Ayrıca daha önce müdahale görmüş diskler için analiz ücretli iken Partnerlerimiz sınırsız ücretsiz analiz hakkında sahiptirler. Müdahale görmüş disklerde dahil olmak üzere hiç bir ürün için analiz ücreti ödemezler. 
 
Partner Sistemi Nasıl Çalışır : 
 
Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmalar Bayi Başvuru Formunu doldurduktan sonra Online İşlem Paneli şifreleri gönderilir.
Online İşlem Paneli Partner firmanın tek bir ekran üzerinde tüm ürünlerini takip edebileceği, fiyatlandırma, tahsilat gibi tüm işlemlerini yönetebileceği ekrandır.
 
 
Partner Sisteminden Nasıl Para Kazanılır: 
 
Partner sistemine kayıt olan müşterilerimizin için iki ayrı kazanç modeli aynı anda yürütülür.
 
1- Gönderdikleri her ürün için teslimatlarda partner firmalara tanımlanmış % 10 ile % 40 arası değişen oranlarda anında geri ödeme gerçekleşir. 
2- GOLD DATA Partner firmaya doğrudan  avantajlı fiyatlar sunar. Ekstra olarak Partner firma Online İşlem Paneli üzerinden müşterisine özel fiyat teklifi hazırlayabilir, yine web sitemiz üzerinden tahsilatını gerçekleştirebilir. Bu sayede hem kendisine verilen fiyat teklifi üzerinden geri ödeme kazanırken, hemde müşterisine eklediği kar marjını doğrudan bizim üzerimizden tahsil edebilir.
 
Partner sistemi ile ilgili detaylı bilgi almak için Türkiye'nin her yerinden 444 36 98 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Partner Başvuru Formu