icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98
partner

veri kurtarma fiyat politikasıÜcretsiz Keşif, Profosyonel Fiyatlandırma

Standart hizmetlerin söz konusu olmadığı, teknik bir sahada standart veya sabit fiyatlardan da söz edilemeyeceği aşikârdır. Sözde fiyat listeleri ile fiyat verir gibi yapıp hiçbir fiyat vermemek gibi tüketici aleyhine bir anlayışın içinde olamayacağımızdan, tüketici dostu hizmet anlayışımızı ücretlendirme politikamızda da devam ettirmekteyiz.

Tüm verilerinizi “Veri Gizliliği Politikamız” gereği veri müşteriye teslim edilene kadar kurtarma işlemi gerçekleşsin gerçekleşmesin müşteri onay versin veyahut vermesin bakılmaksızın maximum seviyede muhafaza edilir. Bu amaçla tüketicileri ücretsiz analiz öncesi fiyatlarla ilgili bilgilendirmek için aşağıdaki bilgiler sunulmuştur.

Ücretsiz Analiz – Kolay Ulaşılabilir Hizmet

Analiz için gerekli prosedüre uygun olarak tarafımıza gönderilen cihazlarınızın herhangi bir ücret talep edilmeden ön inceleme ve analize tabi tutularak, sorunun kaynağı nedenleri ve nasıl giderileceği belirlendikten sonra müşteri bilgilendirme ve muhtemel maliyetler ile fiyatlandırma konusunda mutabakat aşamasına geçilir.

Ücretsiz analiz hizmeti, arıza ve sorunun ücretsiz tespiti için ön inceleme aşamasını kapsar. Analiz süresi en az 1 (bir) iş günüdür. Analiz süresinin başlamasında, cihazınızın GOLDDATA’ya ulaşması esas alınır ve bir sonraki iş günü itibariyle süre başlamış kabul edilir. 

Ücretsiz tespit aşamasından sonra kesin talep ve iş emriyle veri kurtarma işlemine başlanır. Uzun, karmaşık ve yoğun teknoloji gerektirebilecek işlemlerde kullanılmak için donör disk için güvence bedeli istenebilir.

Bu nedenlerle fiyatlandırma her bir işlem , farklı arıza türleri, işin gerektirdiği süre ve kullanılacak teknik ekipmanlara göre belirlenecektir. GOLDDATA ücretsiz analiz hizmetinden sonra müşteri kendisine teklif edilen ücreti kabul etmez ise cihazını herhangi bir ücret talep etmeden iade eder. 

Kesin talep/ iş emri ile kurtarma işlemine alınan verileriniz GOLDDATA güvencesiyle sorunsuz olarak tarafınıza teslim edilir.

Yazılımsal Çözümler Minimum Fiyat 250 TL
Donanımsal Çözümler Minimum Fiyat 300 TL

• Yukarıda ki fiyatlar standart asgari fiyatlardır, kesin fiyatlandırma yukarıdaki sıralı aşamalardan sonra oluşacaktır.
• Her türlü sunucu arızaları ve Zenix, Linux, Nowell sistemleri ile Apple ürünlerini kapsamamaktadır.
• Ücret ve diğer konularda daha detaylı bilgi almak için lütfen müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.


1) Acil talepler (Express Analiz ) ile çalışma gün ve saatleri dışındaki analiz talepleri 100 USD olarak ücretlendirilecektir.

2) Hiçbir koşulda donör disk müşteriye iade edilmez. Donör disk ücreti en düşük 100 TL olarak belirlenmiştir.

3) Söz konusu fiyatlar; format atılmış, üzerine yeniden işletim sistemi yüklenmiş, bölümleme yapılmış veriler ile tüm database (Sql Server, MySql Server, MSSQL, Oracle) Outlook,Excange Server vs. verilerini kapsamaz.

4) Yukarıdaki fiyatlar fiziki müdahale görmüş, fiziksel zarar görmüş, disk kapağı açılmış, PCB müdahale görmüş, yangın su baskını vs. maruz kalmış, önceden veri kurtarma işlemi yapılmaya çalışılmış diğer veri kurtarma firmalarınca müdahale görmüş cihazlar ile 2.5”,3.5”, SCSI, SAS,SSD,SSHD,RAID diskleri kapsamaz.


Sizi Arayalım