icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

VERİ KURTARMA SÜRECİ

1.Adım
İnternet sitemizin ana sayfasında yer alan HEMEN BAŞVUR  linkine tıklayarak Veri Kurtarma Talep Formu'nu doldurunuz. Özellikle İsim ve adres konusunda yanlış bilgi vermemeye dikkat ediniz. Keza firmamızın uyguladığı katı gizlilik politikası nedeniyle disklerinizin başka bir isim ve adrese gönderimi veya iadesi yapılmamaktadır
2. Adım
Doldurduğunuz talep formundan sonra sistem tarafından karşınıza otomatik olarak bir müşteri numarası ve Online İşlem Takibi paneli şifresi  tanımlanacak ve ekrana kargo bilgilerimiz yazdırılacaktır. (Bu numara ve şifre aynı zamanda belirtmiş olduğunuz cep telefonuna ve mail adresinize de otomatik olarak gönderilecektir.) Lütfen talep numaranızı ve kargo bilgilerinizi bir yere not alınız.

3.Adım
Gönderdiğiniz medya ne olursa olsun öncelikle güvenli bir şekilde paketlenmelidir. İnternet sitemizdeki paketleme talimatına uygun olarak güvenli bir şekilde paketleyiniz ve kargoya teslim ediniz.4.Adım
Cihazınız firmamıza ulaştıktan sonra Ücretsiz Analiz seçimlerinde max. 48 saat içerisinde, Express Analiz seçimlerinde ise 2 saat içerisinde analizi sonuçlandırılacak ve detaylı durum raporu Online İşlem panelinize eklenecektir.

Analiz Sonucu

5.Adım
Analiz sonucunu onayladığınız takdirde, raporda belirtilen süre içerisinde Veri Kurtarma işlemleri sonuçlandırılarak kurtarılan dataların tam listesi panelinize eklenecektir. Onaylamadığınız takdirde ise herhangi bir isim altında ücret talep edilmeksizin tekrar tarafınıza iade edilecektir.

İşlem Sonucu

6.Adım
Kurtarılan datalarınızı Online İşlem Panelinden kontrol etmenizin ardından ödeme ve teslimat aşamasına geçebilirsiniz. Panelinizde yer alan Ödeme Yap buttonu ile tüm kredi kartları ile 256 Bit SSL güvencesi ile ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme İşlemleri

 

7. Adım
Ödeme işlemlerinin tamamlanmasının ardından datalarınızın teslimatı gerçekleştirilecektir. 15 gün içerisinde teslim alınmayan datalar Gizlilik Sözleşmesi gereği imha edilecektir. Bu süre zarfında yüksek güvenlikli ve networktan bağımsız sunucularımızda muhafaza edilecektir.

8.Adım
Online işlem paneli üzerinden size özel müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilir, ürününüzün durumunu sürekli olarak kontrol edebilirsiniz.

 

GOLD DATA TEKNOLOJİ

Türkiyenin En Güvenilir Veri Kurtarma Merkezi