icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Ülkemize bilgisayarların daha yeni yeni girmeye başladığı 90’lı yılların başlarında uzman eğitmen kadromuzla bireysel kullanıcılara ve kamu kurumlarına eğitim, seminer ve destek programlarıyla başladığımız sektör serüvenimize günün değişen ihtiyaç ve koşullarına sürekli olarak ayak uydurarak artan teknoloji yatırımlarımızla devam ettik.

img

GOLD DATA TEKNOLOJİ kurumsal kimliği, iş ortakları gerçek referansları ve somut başarı hikâyeleri ile çalıştığı sektörlerin tümünde kendini ispatlamış bir teknoloji ve bilişim şirketidir. Bugün Türkiye'nin en gelişmiş veri kurtarma laboratuvarlarından birine sahip olarak sağladığımız profesyonel çözümlerle sektörün gelişiminde büyük paya sahip olmanın ve de ev kullanıcısından ülkemizin en büyük kamu kurum ve kuruluşlarıyla her ölçekte özel şirketlere uzanan geniş bir yelpazede çok geniş bir müşteri pörföyüne sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yola çıktığımız ilk günden bu yana bize güvenenleri yanıltmadık.


Neden Gold Data?

Uzman Kadro

GOLD DATA bünyesinde Yüksek Donanım mühendisleri, Bilgisayar mühendisleri, IT Teknisyenleri ve diğer idari ve mali personellerinden oluşan güçlü bir kadro vardır.

Gelişmiş Teknoloji İle Donatılmış Labaratuar

GOLD DATA olarak direk Veri Kurtarma Merkezi ibaresi altında her yıl düzenli olarak Uluslar Arası Kalite Standartları denetçileri tarafından denetlenerek ISO 9001 sertifikalı Veri Kurtarma Laboratuvarına sahibiz.

Gerçek Başarı Oranları

Daha önce müdahale edilmemiş ise ve medya üzerinde Dünya'da kabul görmüş standartların üzerinde bir fiziksel tahribat yok ise başarı oranımız % 99'dur.

Veri Gizliliği Politikası

Bu konuda en az siz değerli müşterilerimiz kadar hassas davranmakla birlikte yasal olarak tüm haklarınızı güvence altına alarak Gizlilik Sözleşmemiz ile tüm müşterilerimizin verilerini güvence altına aldık.

Ekonomik Fiyatlar

Efsaneleri yıkıp, herkesin ulaşabileceği Ekonomik Fiyat Politikası

Gerçek ve Sorgulanabilir Referanslar

Gerçek ve sorgulanabilir referanslara sahibiz.