Türkiye'nin Her Yerinden444 36 98

Gold Partner  
Taleplerinizi görüntülemek için lütfen müşteri girişi yapınız.

"Hata değil, çare bulun." Henry Ford

Ülkemize bilgisayarların daha yeni yeni girmeye başladığı 90’lı yılların başlarında uzman eğitmen kadromuzla bireysel kullanıcılara ve kamu kurumlarına  eğitim, seminer ve destek programlarıyla başladığımız sektör serüvenimize günün değişen ihtiyaç ve koşullarına sürekli olarak ayak uydurarak artan teknoloji yatırımlarımızla devam ettik.

GOLD DATA TEKNOLOJİ kurumsal kimliği, iş ortakları gerçek referansları ve somut başarı hikâyeleri ile çalıştığı sektörlerin tümünde kendini ispatlamış bir teknoloji ve bilişim şirketidir. Bugün Türkiye'nin en gelişmiş veri kurtarma laboratuvarlarından birine sahip olarak sağladığımız profesyonel çözümlerle sektörün gelişiminde büyük paya sahip olmanın ve de ev kullanıcısından ülkemizin en büyük kamu kurum ve kuruluşlarıyla her ölçekte özel şirketlere uzanan geniş bir yelpazede çok geniş bir müşteri pörföyüne sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yola çıktığımız ilk günden buyana bize güvenenleri yanıltmadık.  

Neden Gold Data?
Uzman Kadro

GOLD DATA bünyesinde Yüksek Donanım mühendisleri, Bilgisayar mühendisleri, IT Teknisyenleri ve diğer idari ve mali personellerinden oluşan güçlü bir kadro vardır.

Gelişmiş Teknoloji İle Donatılmış Labaratuar

GOLD DATA olarak direk Veri Kurtarma Merkezi ibaresi altında her yıl düzenli olarak Uluslar Arası Kalite Standartları denetçileri tarafından denetlenerek ISO 9001 sertifikalı Veri Kurtarma Laboratuvarına sahibiz.

Gerçek Başarı Oranları

Daha önce müdahale edilmemiş ise ve medya üzerinde Dünya'da kabul görmüş standartların üzerinde bir fiziksel tahribat yok ise başarı oranımız % 99'dur.

Veri Gizliliği Politikası

Bu konuda en az siz değerli müşterilerimiz kadar hassas davranmakla birlikte yasal olarak tüm haklarınızı güvence altına alarak Gizlilik Sözleşmemiz ile tüm müşterilerimizin verilerini güvence altına aldık.

Ekonomik Fiyatlar

Efsaneleri yıkıp, herkesin ulaşabileceği Ekonomik Fiyat Politikası

Gerçek ve Sorgulanabilir Referanslar

Gerçek ve sorgulanabilir referanslara sahibiz.

Yeteneklerimiz
 • Raid Kurtarma

  99%

 • SSD Kurtarma

  93%

 • Hard Disk Kurtarma

  99%

 • Flash Disk Kurtarma

  90%


Müşteri Yorumları

Dr. Fatih Şahin
( Adli Tıp Kurumu )

"Verilen hizmetin, niteliği, kalitesi ve hızı konusunda çok memnun kaldım. Size ne söz veriliyorsa kesinlikle zamanında geri dönüş yapılıyor, Saat gibi işleyen bir sistemleri var. Öncelikle kimsenin hard diskinin zarar görmesini istemem ama oldu mu da kesinlikle Gold Data veri kurtarmayı en yakınıma da tavsiye ederim. Bu veri kurtarma piyasası çok acımasız kimse kimsenin arkasında iyi konuşmuyor. Ayrıca piyasaya göre en uygun fiyatı da burada buldum...2 TB lık HDD in % 98-100 e yakın verilerini olduğu gibi kurtardılar... Bu sebepten çok gezmeyin rahatça gold data ya gidebilirsiniz."

Özgür HAVUZ
( adinteractive )

"Tüm çalışanlar son derece ilgili ve güler yüzlü. Ayrıca talebimiz üzerine hiçbir firmanın yapmayacağı bir kolaylık sağlayıp, işlem bitmeden acil olan verilerimizi vererek çalışmamıza devam etmemizi sağladılar. Ahmet Bey ve Esra Hanım'a ilgi ve desteklerinden dolayı çok teşekkürler. Başka firma arayışına girmeden gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz."

Serkan Kara
( Çayeli Bakır İşletmeleri )

"GOLDDATA'dan önceki diğer veri kurtarma firmaları ile karşılaştırdığım da sizin firmanızın kalitesinin farkını yaşadık. Arızalı ürünün elinize ulaşıp daha sonra ki süreçlerde ki SMS ve Telefon ile bilgi vererek hizmet kalitenizi arttırmış oluyorsunuz. Arızalı ürünün dataların kurtarılmasında ki çözümünüz bizde zaman olarak önemli olduğundan gayet memnunuz. Başarılarınızın devamı dileriz.""

Onlar da Bizi Tercih Etti