icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Uzman mühendisler eşliğinde disk alanlarında oluşan tüm veri kaybına karşı yapılabilecek çözümlerden biri de veri kurtarma hizmeti almak olacaktır. Veri kurtarma nedir? En basit haliyle son teknoloji cihazlarının kullanılarak veri kurtarma operasyonudur. Herhangi bir nedenle kaynaklı verilerinizi kaybetmiş, sabit disk içerisinde önemli verileriniz varken bir anda hiçbirinin okunabilir olmadığı durumla karşılaşabilirsiniz. Bu durumlara karşı yabancıysanız, teknolojik anlamda yeterli bilginiz yoksa herhangi bir verileri kurtarmak noktasında işlem yapmadan iyi bir firma ile anlaşarak doğrudan çözüme gitmeyi deneyebilirsiniz.

Harddisk Veri Kurtarma Hizmeti

Çoğunlukla bilgisayar, dizüstü bilgisayar ya da notebook gibi cihazlarda bulunan hard disk üzerinde verilerinizle ilgili yaşanacak herhangi bir aksaklık, cihazı içerisinde bulunan disk sorunları hakkında tespitin yapılması ve bu noktada arızalı diskin detaylı incelenerek verilerinin kurtarılması konusunda sizlere hizmet sunulacaktır.

USB Flash Bellek Veri Kurtarma

Kullanıcı tarafından kullanımı kolay olduğu için çokça tercih edilen USB Flash bellekler konusunda günümüzde en iyi şekilde USB bellek kurtarma süreçleri işlenmektedir. Birçok marka ve modeller bulunsa da USB depolama ürünleri olarak taşıma kolaylığı açısından ve aygıtların veri aktarımı konusunda kolaylık sağladığı için tercih edilir. Bu konuda flash bellek üzerinde verileri kurtarmaya yönelik en iyi programları kullanan veri kurtarma merkezleri ile beraber en iyi şekilde çalışmalar sürdürebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi sakladığınız, işyerinize ait birçok veriyi sakladığınız bu USB bellek cihazlarınızla ilgili hasar oluşması, flash belleğin çalışmaması durumlarına karşı USB bellek veri kurtarma çalışmaları başlatılabilir. En çok yapılan kayıplar ise virüs bulaşması, yanlışlıkla dosya silinmesi, USB flash belleğin hasar alması gibi veri kaybı sorunları meydana gelmektedir. Bu durumların tamamına karşı siz de veri kurtarma işlemi yapmak adına hizmet alabilirsiniz.

SSD Disk Kurtarma 

Herhangi bir elektrik probleminden ya da fiziksel hasar alarak sorunun meydana geldiği SSD Solid State Disk ile ilgili veri kurtarma noktasında da neler yapılacağı önemlidir. Genel olarak SSD disk sorunları fiziksel elektrik kartı arızalarından tutun da yüksek güç dalgalanması, yazılımsal problemler ya da algoritma kaynaklı tamamen donanımsal sorunlardır. Bu gibi depolama aygıtları içerisinde yaşanan bu sorunları aşabilmek adına doğru veri kurtarma çalışmaları için en doğru programların kullanımı da önemlidir. 

Veri kurtarma konusunda uzman mühendislerle çalışarak, önemli verilerinizi kurtarmak adına veri kurtarma programlarını kullanabilir ve kaybolmuş olan veri kurtarma süreçleriyle ilgili olarak da doğru işlevselliği yüksek olan veri kurtarma merkezleri aracılığıyla destek bulabilirsiniz.

Birçok veri kurtarma hizmetleri ltd olan firmalar bulunmakta ve bu alanda profesyonel hizmet vermekteler. Önemli verilerinize dair arıza tespiti ve doğru raporlama ile beraber verileri kurtarma noktasında hem yoğun çalışma hem de hasarlı ürünlerde gerektiğinde fiziki takviyeyle beraber veri kurtarma süreçleri işlenmektedir.

Cep Telefonu Veri Kurtarma 

Herhangi bir sebepten dolayı cep telefonu düştüğünde ve buna göre telefonda veri kurtarma süreciyle ilgili bir durum oluştuğunda, ne olursa olsun bu verileri kurtarmak istiyorsanız eğer profesyonel hizmet ve destek almanız gerekmektedir. Konuyla ilgili olarak iPhone için iOS işletim sistemi, Android telefonlar için özel tekniklerle beraber veri kaybı olmasına karşılık iPhone, Android telefonlarınızda fotoğraf ve dosyaların silinmesine karşı kısa sürede geri getirilmesine dair işlem yaptırabilirsiniz. 

Herhangi bir nedenden dolayı bozulan, hasar gören ya da ekranı kırılmış olan telefonlarınızla alakalı olarak doğrudan işlem yaptırarak veri kurtarma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Suya düşen ve bu nedenle içerisinde hiçbir veriye dahi ulaşamadığınız telefonlarda, kısacası veri kaybına neden olabilecek tüm koşullara karşı teknik bir arıza çözümlemesiyle beraber en iyi hizmeti alabilirsiniz. 

Bu konuda acil veri kurtarma süreçlerinde en iyi hizmeti alabileceğiniz, cihazlarla ilgili olarak en doğru sürede verilerinize ulaşabileceğiniz şekilde akıllı cep telefonlarınızda kaybolma ihtimali yüksek olan verilerinizi kurtaracaksınız. 

Gold Data, veri kurtarma merkezi olarak günümüz şartlarında en iyi mühendislerle beraber doğru tekniği kullanarak %99 oranla verilerinizi kurtarma süreçlerinde her zaman yanınızdadır. Veri kurtarma süreçleriyle ilgili olarak sorunlarınızı talep halinde firmaya web sitesi üzerinden iletebilirsiniz. Acil veri kurtarma konusunda sundukları hizmetler ile beraber hard diskleri ofise getirebilir, kargolayabilir ve bu konuda hızlıca destek, bilgi ve hizmet alabilirsiniz.