icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Dijital ortamda pek çok nedene bağlı olarak veri kaybı meydana gelebiliyor. Bilgisayar, hard disk, USB bellek ve daha pek farklı cihaz ve aygıtta verilere ulaşım yazılım sorunları ya da donanım problemleri nedeniyle meydana gelebiliyor. Herhangi bir nedenle cihazlara ya da aygıtlara kötü amaçlı yazılımların ulaşması da veri kaybının en yaygın nedenleri arasında yer alıyor. Ani güç kesintileri veya yanlışlıkla verilerin silinmesi gibi nedenlerle de veri kurtarma çalışmasına ihtiyaç duyulabilir. 

Özellikle Bursa veri kurtarma çalışmalarına yaygın bir şekilde ihtiyaç duyan kentler arasında yer alıyor. Şahıslar ya da firmalar için büyük önem taşıyan verilerin çeşitli nedenlerle ulaşılamaması ya da açılmaması gibi durumlarda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. GOLD Data olarak Bursa veri kurtarma firmaları arasında en aktif şekilde hizmet veren firmayız. Her türlü cihaz ve aygıt üzerinde profesyonel teknikleri ve özel yazılımları kullanarak veri kurtarma çalışması yapıyoruz. 

En yeni teknikleri kullanan ve hızlı bir şekilde veri kurtarma çalışmasını tamamlayarak verilerin yeniden kullanılabilir olmasını sağlayan Bursa veri kurtarma firması GOLD Data olarak sizin için de gerekli çalışmaları yapabiliriz. Sürekli gelişen bilgi birikimimiz ve deneyimlerimiz ile en hızlı çözümleri üretiyor ve başarıyla uyguluyoruz. 


Sunduğumuz hizmetler kapsamında ses dosyaları, video dosyaları, fotoğraf dosyaları gibi farklı dosya çeşitleri üzerinde de başarılı çalımalar yapıyoruz. Ayrıca veri kurtarma Bursa kenti için Raid veri kurtarma, harici disk veri kurtarma, flash bellek veri kurtarma, micro CD kart veri kurtarma gibi farklı çalışmalar için de bizimle güvenle irtibata geçebilirsiniz. Mekanik ya da elektriksel nedenlerle meydana gelen veri kaybı için de hemen bizi arayabilirsiniz. 

Analiz ve işlem süresi özellikle firmalar için gerçekleştirilen veri kurtarma çalışmalarında büyük önem taşıyor. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan ekiplerimiz hızlı bir şekilde gerekli analiz çalışmasını tamamlayarak veri kurtarma planlamasını yapar ve beklemeden gerekli işlem tamamlanır. En kısa sürede verilerinizin kurtarılmış ve kullanıma hazır bir şekilde teslimini sağlıyoruz. Bursa’nın istisnasız tüm semtlerinden ve ilçelerinden bize ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz.