icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Bursa veri kurtarma çözümleri sağlayan şirketimiz; sektörel deneyimi, koşulsuz memnuniyet anlayışı ve nitelikli hizmet ilkesi ile yüzlerce kritik veri kurtarma operasyonunu başarıyla tamamlamış, yenilikçi yaklaşımları ve uzman personeli ile %100’e yakın seviyede veri kurtarma hizmeti sağlamaktadır. Müşteri gizliliği ve veri mahremiyeti üzerine hassasiyetle yaklaşan şirketimiz, alışılagelmiş standartların ötesinde veri kurtarma çözümleri sunmaktadır. Şirketimizi alternatiflerinden ayıran başlıca nitelikleri;

  • Profesyonel ve yenilikçi çözümler,
  • Analiz ve veri teslim sürecinde anlaşılan takvime bağlı sorumlu hizmet,
  • %100’e yakın başarı oranı,
  • Gizlilik prensibi (veri ve müşteri mahremiyeti),
  • Deneyimli personel.

Veri Kurtarma Hizmetleri
bursa veri kurtarma

SSD Veri Kurtarma

SSD (Solid – State Drive | Katı Hal Sürücüsü), bir bilgisayar depolama hiyerarşisinde yer alan ikincil depolama işlevi üstlenen yeni nesil depolama aygıtıdır. SSD verileri kalıcı depolamak amacıyla tümleşik devre tertibatlarını kullanır ve veri depolar. Elektromekanik sürücüler ile kıyaslandığında pek çok özelliği ile ön plana çıkan SSD; sessiz çalışma prensibine sahip, fiziksel darbelere karşı dayanıklı, hızlı erişim ve düşük gecikme özelliği gösteren depolama aygıtıdır.

Oldukça yüksek hızlara erişebilen ve bu nedenle son zamanlarda oldukça yoğun bir rağbete mazhar olan SSD, zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı işlev bozukluğu gösterebilir. SSD aygıtlarda görülen işlevsel bozukluklar nedeniyle verilere ulaşım sorunu yaşanabilir. Bu durumda, SSD veri kurtarma hizmeti veren şirketimize başvurabilir, uzman ve profesyonel personelimiz marifetiyle sağlanan SSD veri kurtarma çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

NAS Veri Kurtarma

Günümüz ihtiyaçları ve artan veri depolama gereksinimi ile beraber taşınabilir, pratik kullanılabilir ve oldukça hacimli kapasitelere sahip veri depolama aygıtlarına duyulan ihtiyaç hızla artmaktadır. Bu ihtiyaca yanıt vermek amacıyla geliştirilen NAS; özellikle küçük ve orta ölçekli firmaların sıkça kullandığı veri saklama yönetimidir. Çoklu disk kullanımı sayesinde gerek hız gerekse depolama hacmi açısından son derece önemli avantajlar sunan NAS, çeşitli nedenlerden dolayı işlevini yitirebilmektedir.

Verilerin pratik ve hızlı bir şekilde giriş yapılabildiği, güvenilir bir biçimde depolanabildiği NAS aygıtlarında yaşanan sorunlarda verilerin kurtarılması için profesyonel yardım almak önemlidir. Şirketimiz, bu hususta ehliyet ve liyakat sahibi uzman kadrosu ile NAS veri kurtarma çözümleri sunmaktadır. NAS veri kurtarma çözümlerini, alternatif şirketlere kıyasça çok daha cazip fiyatlar karşılığında temin etmek için iletişim sekmemiz üzerinden bizlere başvurabilirsiniz.

Flash Disk Veri Kurtarma

Flaş bellek, kaynak gücü kesilmesine rağmen depo ettiği veriyi koruyabilen, elektronik olarak içeriğin silinebilmesine izin veren, tekrar programlanabilen bellek türüdür. Çok büyük boyutlarda depolama gerektirmeyen veriler için başvurulan en popüler veri depolama aygıtı olan flaş bellekler; genellikle bellek kartları ve USB bellek aygıtları üzerinden kullanım alanı bulur. Flaş bellek veri kurtarma noktasında tarafımıza başvurabilir, flash disk veri kurtarma çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

RAID Kurtarma

RAID (Ucuz Disklerin Yedek Dizisi – Bağımsız Diskler Yedek Dizisi), sistem performansını ve verimini yükseltmek ya da hata toleransını sağlamak için başvurulan depolama aracıdır. RAID, aynı verilerin birden çok fiziksel sabit diskte farklı yerlerde saklamanın bir yolunu sunan veri depolama sanallaştırma teknolojisi olarak ifade edilir. Ehliyet ve liyakat sahibi personelimiz marifetiyle sunulan RAID kurtarma çözümlerinden yararlanmak için tarafımıza ulaşabilir, gerek süreç gerekse fiyatlandırma hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sunucu Kurtarma

Sunucu kurtarma; çeşitli sebeplerden dolayı silinen veya erişilemeyen verilerin kurtarılması adına uygulanan çözümleri ifade eder. Sunucu kesintisi ve veri kaybı yaşanması halinde, bilhassa kritik ve son derece önemli verilere erişilememesi halinde, verilerin kurtarılamaması nedeniyle çok ciddi kayıplar söz konusu olabilir. Bu itibarla, kritik pek çok veri kurtarma operasyonunu başarıyla tamamlayan uzman ekibimize başvurabilir, hatalı veya ihmali işlemler nedeniyle verilerinizin telafisi imkansız biçimde kaybedilmesinin önüne geçebilirsiniz.

SCSI Kurtarma

SCSI (Small Computer System Interface | Küçük Bilgisayar Sistem Arayüzü); disk, bant ve yazıcı gibi çevresel aygıtları açık sunucu ortamında bağlamanın klasik ve sunucu bazlı bir yöntemidir. Özellikle kişisel bilgisayar ve küçük bilgisayarla için geliştirilen bu sistem, çeşitli faktörlerden dolayı işlevselliğini yitirebilir ve bu nedenle verilere ulaşım konusunda çeşitli sorunlar yaşanabilir. Bu noktada, şirketimize başvurmak suretiyle SCSI kurtarma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

CryptoLocker

CryptoLocker, Microsoft Windows işletim sistemlerini hedef alan fidye talebinde bulunmak amacıyla dosyaları ve verileri şifreleyen Truva atıdır. CryptoLocker genellikle e – posta ekleri üzerinden hedef bilgisayara erişir ve bilgisayara bağlı depolama birimlerine ulaşarak belirli dosyaların ele geçirilmesini, şifrelenmesini sağlar. Şifrelenen dosyalara karşılık, kullanıcıdan çoğunlukla bitcoin ödemesi talep eder ve ödemenin vaktinde ifa edilmemesi halinde  verilerin kalıcı şekilde yok edileceği tehdidinde bulunur.

CryptoLocker nedeniyle yaşanan sorunlarda profesyonel yardım almak kaçınılmazdır. Kritik ve son derece önemli verilerin kaybedilmemesi için tarafımıza başvurabilir ve CryptoLocker çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hard Disk Veri Kurtarma

Bursa veri kurtarma hizmeti sağlayan şirketimiz, hard disk kaynaklı veri ulaşım problemlerine karşı yüksek başarılı etkin çözümler sunar. Şirketimiz bünyesinde faaliyet gösteren uzman personelimiz marifetiyle gerçekleştirilen veri kurtarma çözümleri sayesinde, verilerinize ulaşmakta zorluk yaşadığınız hard disklerinize ilişkin detaylı bir çalışma yapılmakta ve kaybedilen/erişilemeyen verileriniz %100’ye yakın bir başarı oranıyla kurtarılmaktadır. Web sitemizin iletişim sekmesine erişebilir ve iletişim araçlarını kullanarak destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Bursa Veri Kurtarma Fiyatları

Bursa veri kurtarma fiyatları; kurtarılacak verinin vasfı, sorun yaşanan veri depolama aygıt/ortam türü, talep edilen harici hizmetler gibi iş yükünü belirleyen parametreler değerlendirilerek belirlenmektedir. Şirketimiz, talep edilen veri kurtarma hizmetine dair gerekli inceleme ve değerlendirme faaliyeti ardından fiyatlandırmaya karar verir. Alternatif veri kurtarma şirketlerine oranla çok daha ekonomik fiyatlardan yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilir ve süreç hakkında brifing alabilirsiniz.