icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

GOLD DATA isteğiniz dışında yaşadığınız veri kayıplarında, verilerin kurtarılmasında büyük bir rol üstleniyor.  Veri kurtarma başarı oranının yüksek olabilmesi için kullanıcıların bilinçsiz bir şekilde duruma müdahale etmemesi gerekiyor.

İnternet üzerinden elde edilen kulaktan dolma  basit bilgiler ile veri kurtarma işlemi yapılmaya çalışıldığı zaman veriler daha çok zarar görebiliyor.  Ayrıca işlemin uygulandığı aygıtlarda da kalıcı hasar meydana gelebiliyor.

Yaşadığınız veri kaybı ne olursa olsun veri kurtarma için profesyonel bir hizmete ihtiyaç duyuyorsanız  çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin uluslararası standartlarda kurtarma merkezi olan GOLD DATA olarak sizlere başarı oranları yüksek çözümler sunmaktayız.

Ankara'daki müşterilerimiz de Türkiye'nin her yerindeki müşterilerimiz gibi GOLD DATA'nın ücretsiz analiz hizmetinden yararlanarak en uygun ve güvenli veri kurtarma hizmetinden faydalanabilirler.  

Hangi Durumlarda Veri Kurtarma İşlemi Yapılabilir?

Yeni teknolojiler ile donatılmış olan özel laboratuvarlarımızda eğitimli personellerimiz ile birlikte sizlere pek çok farklı durumda veri kurtarma hizmeti sunmaktayız.

  • Herhangi bir sebeple erişim sağlanamayan tüm HDD, SSD vb. disklerden.
  • Arızalı diskler ve diğer tüm depolama birimleri
  • Sunucularda yer alan disklerin veya diskin çeşitli arızalardan dolayı RAID yapısını bozulması
  • Formatlanmış olan diskler
  • Hata sonucu veya virüs sonucunda silinmiş olan veriler
  • Hasarlı ve bozuk veri tabanları


SSD Veri Kurtarma

Gold Data olarak sizlere sunduğumuz veri kurtarma hizmetlerimiz çerçevesinde portatif ve mobilitesi yüksek olan SSD aygıtlarının da veri işlemlerini üstlenmekteyiz.

NAS Veri Kurtarma

RAID sistemleri ile çalışan bu sistemdeki hard diskler ayrı ayrı olarak tamamen bozulabilmektedir. Bu tür durumlarda sizlere NAS veri kurtarma hizmetlerimiz ile çözüm üretmekteyiz.

Flash Disk Veri Kurtarma

Günümüzün en popüler depolama aygıtları arasında yer alan USB flash belleklerinizin kaybolan verilerini uzman ekibimiz ile birlikte kurtarmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

RAID Veri Kurtarma

Ayrı bir profesyonellik ve uzmanlık alanı gerektirmekte olan RAID veri kurtarma işlemlerini tamamen güvenilir ve başarı oranı yüksek bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Sunucu Kurtarma

Sunucularınızda yaşadığınız sorunlardan dolayı maddi kayıplar yaşamak istemiyorsanız Gold Data olarak sunucu veri kurtarma ve onarma çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

CryptoLocker Dosya Kurtarma

CryptoLocker bulaşmış olan dosyalarınızın tamamını geriye getiriyoruz. Tekrar kullanabilmeniz üzere geri getirilecek olan dosyalarınızın tehlikeli bir virüs olan CryptoLocker virüsünden tamamen arınıyor.

Ankara veri kurtarma hizmeti almak isteyen müşterilerimiz diğer tüm illerde ki müşterilerimiz gibi ürünlerini İstanbul’da ki laboratuvarımıza göndererek faydalanabilirler. GOLD DATA’nın sunduğu benzersiz Web tabanlı takip sistemi sayesinde ürününüzün durumunu her aşamasında takip edebilecek, kurtarma işlemi sonrasında verilerinizi sanki bilgisayarınızın başındaymış ki inceleyebileceksiniz. Ankara veri kurtarma için GOLD DATA yı tercih ediyor.

GOLD DATA'nın geliştirdiği Online İşlem Paneli sayesinde  gönderdiğiniz ürünün elimize ulaştığı andan itibaren her aşamasını takip edebilecek, analiz sonucuna ulaşabilecek, işlem sonunda kurtarılan dataları  sanki bilgisayarın başındaymış gibi kontrol edip ödeme ve fatura işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz. GOLD DATA müşterilerinimn % 80 herhangi bir iletişim aracı kullanmadan sadece web sitemiz üzerinden ürün gönderim, veri kurtarma ve teslimat işlemlerini tamamlayıp tüm süreci tamamlayabiliyorlar. 

Ankara'dan veri kurtarma hizmeti almak isteyen müşterilerimizin  tek yapması gereken Veri Kurtarma Talep formunu özellikle iletişim bilgileri eksik olmayacak şekilde doldurduktan sonra, ürünü iyi bir şekilde paketleyerek adresimize kargo ile göndermektir. Burada dikkat edilmesi gereken husus talep formunda ki isim ile kargodaki gönderici adının aynı olmasıdır. Bu sayede gelen ürün sizin adınıza teslim alınarak Online İşlem Panelizden tüm aşamaları takip etmeniz sağlanacaktır.