DUYURU:

Değerli müşterilerimiz. 18-26 Ağustos tarihleri arasında Kurban Bayramı tatili sebebiyle Laboratuvarımız kapalı olacaktır. Acil durumlarda destek@goldverikurtarma.com veya 0 553 915 15 37 numaralı WhatsApp hattından ulaşabilirsiniz. İyi bayramlar..

İzmir Veri Kurtarma


Veri kurtarma işlemleri oldukça uzmanlık gerektiren, aynı zamanda laboratuvar ortamında belli standartlar oluşturularak gerçekleştirilebilen hassas işlemlerdir. GOLD DATA Uluslararası standartlara uygun laboratuvarını İstanbul’da bulundurmasına rağmen Türkiye’nin diğer tüm şehirlerinden olduğu gibi İzmir’den de ürün kabul etmektedir. 

Birçok bilişim firması, İzmir’in önemli kurum ve kuruluşları ve de bir yüzlerce bireysel müşterimiz İzmir’den GOLD DATA’yı tercih etmişlerdir.  GOLD DATA olarak İzmir veri kurtarma çözümlerimiz ile sizlere güvenilir hizmet sunmaktayız.

GOLD DATA'dan hangi veri kurtarma hizmetlerini alabilirsiniz?
  • Harddisk kurtarma
  • SSD disk kurtarma
  • Flash disk kurtarma
  • Raid kurtarma
  • Sunucu kurtarma
  • CryptoLocker Virüslü Dosya Kurtarma
  • NAS kurtarma
  • SCSI kurtarma

Unutmayın Tüm Dünya’da Veri Kurtarma Laboratuvarlarına bulundukları ülkelerde ki diğer şehirlerden kargo ile ulaştırılır.  Şehrinizde laboratuvarı olduğunu iddia eden firmaları bizzat ziyaret ederek laboratuvarlarını görmeyi ve gerekli standartlara ait belgelerin sunulmasını talep ederek özellikle internet üzerinden kendini veri kurtarma laboratuvarı olarak lanse eden firmalardan korunmuş olursunuz.

umutsuzluk

Türkiye’nin en güvenilir veri kurtarma merkezi GOLD DATA olarak İzmir'de de veri kurtarma desteği vermekteyiz. Tek yapmanız gereken 444 36 98 numaralı hattımızdan bizlere ulaşmak. Müşteri temsilcilerimiz sizi adım adım yönlendirerek yaşadığınız veri kaybını gidermek için süratle yardımcı olacaklardır

İzmir veri kurtarma merkezi GOLD DATA’ya göndereceğiniz tüm ürünleri Dünya’nın en iyi Web Tabanlı takip sistemlerinden birine sahip web sitemiz üzerinden takip edebilecek, datalarınızı görüntüleyebileceksiniz.

Lütfen Türkiye’de veri kurtarma sektörü ile ilgili paylaşımımızı incelemeden karar vermeyiniz.

Bknz:  Türkiye’de Veri Kurtarma Sektörü

GOLD DATA'nın geliştirdiği Online İşlem Paneli sayesinde  gönderdiğiniz ürünün elimize ulaştığı andan itibaren her aşamasını takip edebilecek, analiz sonucuna ulaşabilecek, işlem sonunda kurtarılan dataları  sanki bilgisayarın başındaymış gibi kontrol edip ödeme ve fatura işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz. GOLD DATA müşterilerinimn % 80 herhangi bir iletişim aracı kullanmadan sadece web sitemiz üzerinden ürün gönderim, veri kurtarma ve teslimat işlemlerini tamamlayıp tüm süreci tamamlayabiliyorlar. 


İzmir deki müşterilerimiz Veri Kurtarma Talep Formunu doldurduktan sonra ürünü güvenli bir şekilde paketledikten sonra kargo ile göndermeleri yeterlidir. Ürün elimize ulaştığı andan itibaren her aşamasını takip edebilecek, datalarınızı online kontrol edebileceksiniz.  Sizler için en ekonomik ve en hızlı veri kurtarma hizmetini gerçekleştirmek  GOLD DATA için en büyük başarıdır.