icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Veri kurtarma işlemleri oldukça uzmanlık gerektiren, aynı zamanda laboratuvar ortamında belli standartlar oluşturularak gerçekleştirilebilen hassas işlemlerdir. GOLD DATA Uluslararası standartlara uygun laboratuvarını İstanbul’da bulundurmasına rağmen Türkiye’nin diğer tüm şehirlerinden olduğu gibi İzmir’den de ürün kabul etmektedir. 

Birçok bilişim firması, İzmir’in önemli kurum ve kuruluşları ve de bir yüzlerce bireysel müşterimiz İzmir’den GOLD DATA’yı tercih etmişlerdir.  GOLD DATA olarak İzmir veri kurtarma çözümlerimiz ile sizlere güvenilir hizmet sunmaktayız. Her türlü profesyonel veri kurtarma işlemi için İzmir’den firmamıza ulaşabilir ve gerekli çalışmanın çok kısa süre içerisinde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Her biri alanında uzmanlaşmış olan ekiplerimiz veri kurtarma işleminin çok kısa bir süre içerisinde tamamlanmasını sağlar.GOLD DATA'dan hangi veri kurtarma hizmetlerini alabilirsiniz?
  • Harddisk kurtarma
  • SSD disk kurtarma
  • Flash disk kurtarma
  • Raid kurtarma
  • Sunucu kurtarma
  • CryptoLocker Virüslü Dosya Kurtarma
  • NAS kurtarma
  • SCSI kurtarma

Unutmayın Tüm Dünya’da Veri Kurtarma Laboratuvarlarına bulundukları ülkelerdeki diğer şehirlerden kargo ile ulaştırılır.  Şehrinizde laboratuvarı olduğunu iddia eden firmaları bizzat ziyaret ederek laboratuvarlarını görmeyi ve gerekli standartlara ait belgelerin sunulmasını talep ederek özellikle internet üzerinden kendini veri kurtarma laboratuvarı olarak lanse eden firmalardan korunmuş olursunuz. Zira data kurtarma profesyonel bir laboratuvar ortamında gerçekleştirilen bir işlem neticesinde yapılabilir.

Ancak kendilerini veri kurtarma firması olarak lanse eden pek çok sözde firmalar laboratuvar ortamına dahi sahip değildir. Hatta çok basit bir girişimle yapılabilecek durumda olan dosya kurtarma işleminin dahi gerçekleştirilmesini sağlayabilecek bilgiye ve donanıma sahip olmayan firmaların internet ortamında mevcut olduğunu da bilmenizde fayda var. Cihazlarınızın zarar görmemesi ve kurtarılabilir durumda olan verilerinizin de zarar görmemesi için kendinizi bu tür firmalardan korumalısınız.umutsuzluk

İzmir veri kurtarma merkezi olarak gönül rahatlığı ile firmamızı seçebilirsiniz. Sizlere en yeni teknikleri uygulayarak en kaliteli hizmeti almanızı sağlıyoruz. Türkiye’nin en güvenilir veri kurtarma merkezi GOLD DATA olarak İzmir'de de veri kurtarma desteği vermekteyiz. Tek yapmanız gereken 444 36 98 numaralı hattımızdan bizlere ulaşmak. Müşteri temsilcilerimiz sizi adım adım yönlendirerek yaşadığınız veri kaybını gidermek için süratle yardımcı olacaklardır. Hizmetlerimiz arasında İzmir harddisk veri kurtarma işlemi de bulunuyor.

İzmir veri kurtarma merkezi GOLD DATA’ya göndereceğiniz tüm ürünleri Dünya’nın en iyi Web Tabanlı takip sistemlerinden birine sahip web sitemiz üzerinden takip edebilecek, datalarınızı görüntüleyebileceksiniz.

Lütfen Türkiye’de veri kurtarma sektörü ile ilgili paylaşımımızı incelemeden karar vermeyiniz.

Bknz:  Türkiye’de Veri Kurtarma Sektörü

GOLD DATA'nın geliştirdiği Online İşlem Paneli sayesinde gönderdiğiniz ürünün elimize ulaştığı andan itibaren her aşamasını takip edebilecek, analiz sonucuna ulaşabilecek, işlem sonunda kurtarılan dataları sanki bilgisayarın başındaymış gibi kontrol edip ödeme ve fatura işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz. GOLD DATA müşterilerinin % 80 herhangi bir iletişim aracı kullanmadan sadece web sitemiz üzerinden ürün gönderim, veri kurtarma ve teslimat işlemlerini tamamlayıp tüm süreci tamamlayabiliyorlar. Aynı zamanda gayet makul olan veri kurtarma İzmir fiyatları ile karşılaşacak olmanız da yine önem arz eden bir husustur.

İzmir deki müşterilerimiz Veri Kurtarma Talep Formunu doldurduktan sonra ürünü güvenli bir şekilde paketledikten sonra kargo ile göndermeleri yeterlidir. Ürün elimize ulaştığı andan itibaren her aşamasını takip edebilecek, datalarınızı online kontrol edebileceksiniz.  Sizler için en ekonomik ve en hızlı veri kurtarma hizmetini gerçekleştirmek GOLD DATA için en büyük başarıdır. Bu nedenle firmamız tarafından gerçekleştirilen her türlü veri kurtarma İzmir için de önemli bir hizmet olma özelliği taşıyor. Kentin her semtinden ve her ilçesinden firmamızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sadece veri kurtarma işleminin yapılacağı cihazı ya da aygıtı sizlere önerdiğimiz şekilde paketleyerek firmamıza ulaştırmanız, veri kurtarma çalışmasını en kısa sürede tamamlamamız için yeterli olacaktır.