icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Veri kayıpları en sık harici hard disklerde yaşanıyor. Dolayısıyla profesyonel veri kurtarma çalışmalarında en çok ihtiyaç duyulanların başında harici hard disk veri kurtarma programı geliyor. Piyasada pek çok programın mevcut olduğu biliniyor. En iyisinin Tahlis veri kurtarma programı olduğu anlaşıldı. Çok sayıda profesyonel veri kurtarma merkezi tercihini bu yönde kullanıyor. 

Öncelikle Türkiye’nin ilk ve tek veri kurtarma programı olması bu programı farklı kılıyor. Neden en çok tercih edilen harici hard disk veri kurtarma programı olduğunun birden fazla yanıtı var. Öncelikle Türkçe ve Türkçe dil desteği sunuyor. Bu açıdan çok daha kolay anlaşılan ve kolay kullanılan bir program olma özelliğini sergiliyor.

 

Tahlis Programı Neden Çok Tercih Ediliyor?

Aynı zamanda hem Mac hem de Windows üzerinde çalışıyor olduğunu da belirtmek gerekir. Oldukça kolay bir kullanım sihirbazı programa kazandırılmış durumda. Bu açıdan mesleğe yeni başlayanlar ya da herhangi bir teknik bilgisi olmayanlar tarafından da kolaylıkla kullanılabiliyor. 

Program ihtiyaca yönelik olan paket seçenekleri sunduğundan bir hayli ekonomik bir tercih olarak da karşımıza çıkıyor. Ayrıca Tahlis son derece gelişmiş olan veri kurtarma seçenekleri sunuyor olması işe de ön plana çıkıyor. Hafıza kartı, kamera, USB, hard disk ve mobil cihazlardan veri kurtarma için kullanılabilen farklı seçenekleri var. Daha fazla bilgi almak için Tahlis.com adresiniz ziyaret edebilirsiniz.