icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Harddisk yaşadığımız dönemdeki en popüler depolama aygıtlarından bir tanesi. Resimlerden videolara ve özel dokümanlara kadar birçok veriyi Harddisk içerisinde depoluyoruz. Ancak harddisk kullanımında hiç beklenmedik sorunlar ile karşı karşıya kalınabilir ve bu durum veri kaybına sebep olabilir. Böyle bir durumda harddisk veri kurtarma merkezi olarak hizmet veren firmamız devreye girer.

Harddisk İçerisinde Veri Kaybı Neden Olur?

Harddisk kullanımında oldukça geniş bir depolama alanı sunulmaktadır. Böylesine geniş bir alan sunulduğu için içerisin önemli önemsiz birçok farklı veri gönderilir. Harddisk dolmaya başladığında bu verilerden bazıları silinirken yanlışlıkla önemli olanları da silinebilir. Böyle bir durumda veri kurtarma işlemi gerekli olacaktır.

Harddisk kısa vadede arıza veren donanımlardan bir tanesi değildir. Genellikle uzun süre, sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Ancak hiç beklenmedik şekilde bir arızanın meydana gelmesi ve harddisklerin açılmamaya başlaması veri kaybı anlamına gelecektir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda da zaman kaybetmeden harddisklerin firmamıza ulaştırılması gerekmektedir.

Bilgisayar kullanımı sırasında virüs programlarını tercih eden insan sayısı oldukça az. Birçok kişi bilgisayarlarında virüs programlarını barındırmıyor. Farklı birçok uygulamada virüs programları engellemeler gerçekleştirdiğinden insanlar virüs programı olmadan bilgisayarlarını kullanıyorlar. Böyle bir durumda virüsler harddisk içerisindeki bazı verilere ulaşılamamasına sebep olabilir. Bu da disk kurtarma işlemine ihtiyaç duyulan anlardan bir tanesidir.

Harddisk Veri Kurtarma Merkezimiz Nasıl Çalışıyor?

Veri kurtarma işlemleri son derece ciddi ve profesyonel işlemlerdir. Amatörce yöntemler ile harddisk içerisindeki verilerin kurtarılması için gösterilen çabalar verilerin kurtarılmaması ile sonuçlanır ve sonraki çalışmalara da engel oluşturur. Veri kurtarma işleminin laboratuar ortamlarında yapılması gerekmektedir. Aksi halde sonuç tam anlamıyla felaket olacaktır.

Firmamız harddiskten veri kurtarma işleminde Türkiye’nin en profesyonel hizmetini sizlere ulaştırmaktadır. Harddisk bizlere ulaştığı anda veri kurtarma işlemlerini başlatan firmamız en kısa sürede bu işlemleri tamamlar. Gerek yazılım müdahaleleri gerekse donanımsal müdahaleler ile verilerin kurtarılması mümkün olacaktır. Bunun sonrasında ödemeleriniz alınıp ürünleriniz sizlere teslim edilir.

Harddiskinizi Bize Göndererek Başlayın

Harddiskinizde yaşanan bir problemde verilerin kurtarılmasını istiyorsanız hemen harekete geçmeniz gerekmektedir. Veri kurtarma işlemi ne kadar çabuk başlarsa verilerin kurtarılma ihtimali de o seviyede yükselecektir. Harddisk üzerinde yaşanan sorun ne olursa olsun hemen talep formunuzu doldurup ürünü bizlere kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Böylece uzman ekip arkadaşlarımız hemen gerekli işlemlere başlayabilir.

Veri kurtarma merkezi olarak hizmet veren firmamıza gönderilirken elden teslim seçeneği de sunulmaktadır. İstanbul’da bulunan kurtarma merkezimize gelerek elden diskleri bizlere teslim edebilirsiniz. Veri kurtarma işlemi sonrasında diskleri alırken de aynı yolu tercih etme şansınız vardır. Ancak farklı bir ilden bu hizmeti alacaksanız hiç zaman kaybetmeden ürünü kargo ile bize göndermeniz daha doğru bir karar olur.

Süreç Hakkında Gerekli Tüm Bilgileri Alın

Yaşanan veri kayıpları sizi psikolojik açıdan çok zorluyor olabilir. Son derece önemli verileri depoladığınız harddiskte yaşanan sorunlar sebebiyle büyük bir endişe duyabilirsiniz. Bu konuda sorunun çözüleceğini anlayabilmek için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Firmamız veri kurtarma işlemlerinde yüksek başarı oranı ile hizmet verir. Bu başarın sağlanmasında profesyonel ekip arkadaşlarımızın özverili çalışmaları ön planda olmaktadır. Tüm çalışma serüveni hakkında bilgi almayı düşünürseniz rahatlıkla ekip arkadaşlarımızı arayabilirsiniz. Sizlere diskinizin geçireceği tüm işlemler hakkında bilgiler sunulacaktır. Gerektiği alanlarda sizlerin de desteği alınarak tüm veriler sağ salim kurtarılır.

En Uygun Fiyatlarla Veri Kurtarma Hizmeti

Diskten veri kurtarma işlemlerinde firmamız son derece uygun fiyatlar talep etmektedir. Hizmet talep formunu doldurduğunuz anda firmamızın yapması gereken işlem basamakları da ortaya çıkar. Böylece firmamızın sizlerden talep edeceği ücretler de belirlenmiş olacaktır.

Veri kurtarma konusunda sunacağımız başarılı hizmet için ödemeniz gereken ücretleri hizmeti aldıktan sonra ödeyebilirsiniz. Firmamız yalnızca başarılı bir hizmet vermesi durumunda sizlerden ücret talebinde bulunmaktadır.