icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Bilgisayarlar çağımızda birçok verinin kayıt edilmesi ve gerekli olan onlarca dosyanın kayıt edilerek istenen anda geri çağrılması için önemli bir araçtır. Bu elektronik cihaz sayesinde sadece iş sahaları değil aynı zamanda kişisel kullanımlarda da yenilikler ve kolaylıklar elde edildi. Tüm bu kolaylıklar ve yenilikler ile beraber ise her bilgiyi ya da her bir dosyayı bilgisayara kayıt ederek saklama alışkanlığımız yer aldı. Bu işlem sonrasında yedekleme yapılmaması ise bilgisayarda yaşanan sorun sonrasında bilgilerin kaybedilmesinde sebep olabilir. Bilgilerin tamamen geri getirilmesi yaşanan olumsuz duruma bağlı olarak değişebiliyor. 

Kaliteli ve konusundan uzman olan kişilerden alacağınız hizmet ile verileriniz geri döndürülebilir. Fakat bu işlemde de en sık sorulan soru, hard diskte bulunan her şey kurtarılabilir mi oluyor. Elbette her şeyin garantili olarak kurtarılacağına dair bir içerikten söz etmek duruma göre mümkün olmayabiliyor. Bu sebep ile sorun ve sonuç ile ilgili olarak uzman kişiden alınacak olan destek size hard diskinizde bulunan tüm verilerin geri döndürülüp döndüremeyeceğine dair net bilgiyi sunar. 

Veri Kurtarma Hizmeti

Veri kurtarma konusunda uzman olan ekibimiz ile iletişime geçerek konu ile ilgili detaylı görüşme yapabilirsiniz. Hard diskinizde yaşanan sorun sonrasında verilerin geri döndürülüp döndürülemeyeceğine ya da ne akdarının geri döndürüleceğine dair net bilgi verilerek buna göre işlemi firmamızdan yaptırabilirsiniz.