icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Bilgisayara atılan format, içerisinde bulunan verilerin silinmesine neden olur. Bu nedenle verilere ulaşmak için farklı bir yöntem uygulanmasına ihtiyaç duyulur. Bazı yazılımlar formatlanan dosyaları geri getirme programı olarak özel şekilde hazırlandığından bu görevi kolaylıkla üstlenebiliyor. Bunlardan biri de Tahlis programıdır.  Bu program bazı yönleri ile ön plana çıkıyor. 

Öncelikle programın Türkçe olması ve Türkçe destek sunması elbette daha kolay kullanımını beraberinde getiriyor. Hatta bu özelliği nedeniyle formatlanan dosyaları geri getirme programı dendiğinde akıllara ilk olarak bu programın geldiğini belirtebiliriz. Ayrıca program hem Windows hem de Mac cihazlarda hiçbir sorun yaşanmadan çalışıyor olması da dikkatlerden kaçmıyor.

 

Teknik Bilgi Olmadan Kullanılan Program!

Çok kolay bir yazılım olması da Tahlis programının öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla kullanılabiliyor. Tüm dosya sistemlerinin tek bir program ile kurtarılabilmesi de dikkatlerden kaçmıyor. Bu arada son derece gelişmiş veri kurtarma seçenekleri sunuyor. Hafıza kartlarından mobil cihazlara, USB belleklerden kameralara kadar her türlü cihaz için kullanım şansı sunuyor. 

Bir yardım gerektiğinde teknisyenler anında devreye girerek sorunu çözebiliyor. Son olarak Raid ve Nas cihazları için de gayet gelişmiş olan kurtarma seçenekleri sunması da önemli özellikleri arasında yer alıyor. Formatlanan bir bilgisayardan veri kurtarmak için en ideal programlardan biri olduğunu belirtmek mümkün.