icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98
Genellikle verilere erişimin önlenmesi, yapılan bazı hatalardan kaynaklanıyor. Bu hatalar arasında yanlışlıkla USB belleğin biçimlendirilmesi komutunun verilmesi de var. Hatta çoğu kişi bu komutun verilere ulaşmayı önleyebileceğini bilmediğinden biçimlendirilen flash bellekten veri kurtarma peşine düşebiliyor. Peki, biçimlendirilen flash bellek nedeniyle veri erişimi engellendiğinde ne yapmak gerekir?

Öncelikle bu konuda bir uyarıda bulunmak gerekiyor. Hali hazırda yaklaşık 20 farklı program ile biçimlendirilen flash bellekten veri kurtarma yapılabileceğine dair pek çok içeriğe internette rastlamak mümkün. Fakat bu programların tümünün veri kurtarmayı sağlamadığı hatta sağlayabilecek olanların da belirli bir bilgi ve profesyonellik gerektirdiği konusunda sizleri uyarmalıyız.


Program Yükleyerek Veri Kurtarılır Mı?

Son derece basit bir müdahale ile kurtarılabilecek veriler maalesef gelişigüzel yüklenen bu programlar nedeniyle silinebiliyor. Kimi zaman erişimi sağlanabilecek verilere ulaşmak imkânsız hale bile gelebiliyor. Sonuç olarak biçimlendirilen bir USB bellekten verilerin kurtarılması için yapılan işlemler hüsranla sonuçlanabiliyor. Peki, ne yapmak gerekir? Aslında sorunun yanıtı çok basit!

Eğer flash bellek içerisinde bulunan veriler sizin için önemliyse bir veri kurtarma firması ile iletişime geçmenizde fayda var. Aksi halde uygulayacağınız yöntemler ile verilere ulaşımı imkânsız dahi kılabilirsiniz. Sadece yüklenen bir program ile bu sorunu ortadan kaldırmanın zor olduğunu bilmenizde fayda var. Atılabilecek en doğru adım derhal firmamıza ulaşmanız ve veri kurtarma çalışmasını yapmamızı sağlamanızdır.


Flash Bellekten Veri Kurtarma İşlemlerinde Süreç Nasıl İlerler?

USB kullanımında biçimlendirme işlemini gerçekleştirerek veri kaybı sorunu yaşadıysanız bunun geri dönüşü olduğunu bilmelisiniz. Ancak daha önce de bahsettiğimiz gibi amatör müdahaleler yaparsanız sonuç son derece olumuz olabilir. İlk yapmanız gereken işlem hemen bizimle iletişime geçmek olacaktır.

USB flash belleklerin biçimlendirilmesi sebebiyle içerisinden silinen dosyaların geri getirilmesi için firmamıza başvurduğunuzda ekip arkadaşlarımız tüm süreci sizlere açıklayacaktır. Süreç flash belleklerin bize ulaştırılması işlemi ile başlar. Bellekleri kargo ile bizlere ulaştırabildiğiniz gibi elden teslimat işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Belleklerin bize ulaşması veri kurtarma işleminin başlaması anlamına gelecektir.

Gönderdiğiniz belleklerden dosya kurtarma işlemine hiç zaman kaybedilmeden başlanır. Flash bellekten veri kurtarma işlemi için sıra bekleme gibi olumsuz durumlar kesinlikle firmamızda yaşanmamaktadır. Bizlere ulaşan ürünleriniz hiç zaman kaybetmeden işleme alınmaktadır. Bu konuda çok üst düzeyde bir tecrübeye sahip olan ekip arkadaşlarımız kısa sürede istediğiniz verileri bellekten kurtarmayı başarır.


Verilerinizi Kurtarmanın Keyfini Sürün

Firmamız tarafından yapılan işlemler sonrasında silinen dosyalarınızın geri geldiğini görecek ve bunun mutluluğunu yaşayacaksınız. Bellek içerisinde yer alan tüm verileriniz başarılı bir şekilde geri getirildiğinde sizinle hemen iletişim kurulacaktır. Kurulan iletişimlerin ardından ödeme işlemlerinin gerçekleşmesi gerekir. Ödeme işlemleri tamamlandığı anda belleğiniz ve içerisindeki tüm veriler güvenli bir biçimde size teslim edilecektir.

Belleklerinizi teslim alırken gönderim aşamasında olduğu iki farklı seçenekten bir tanesini seçmemizi isteyebilirsiniz. USB veri kurtarma işlemi tamamlandıktan sonra belleğiniz ve verileriniz size kargo yoluyla iletilebilir. İsterseniz kendiniz bizi ziyaret ederek belleğinizi teslim alabilirsiniz. Verilerin aciliyetine göre vereceğiniz kararlar tamamen size bırakılmıştır.


Tüm Veriler İçin Sabit ve Ekonomik Fiyatlar

Firmamızın gerçekleştirdiği flash bellekten veri kurtarma işleminde tamamen gizlilik esastır. Kurtarılan ürünlerin içeriği konusunda firmamızın bilgi alması söz konusu olmaz. Verilerin geri getirilmesi ile birlikte tüm veriler kaydedilir ve size verilmek üzere saklanır. Herhangi bir çalışanımız verilerde ne olduğunu görmeyecektir.

Biçimlendirilen flash bellek içerisindeki verilerin ne olduğu bizim için önemsizken bu durum fiyatlar üzerinde de etki etmez. Bazı kişiler yalnızca geçmiş yıllardaki fotoğrafları için bu taleple gelirken bazı kişiler çok önemli belgelerini sildiği için bu başvuruyu yapar. Sebep ne olursa olsun firmamız daha öncesinden belirlediği fiyatları talep etmektedir. Fiyatlarımız yapılan işleme göre belirlenirken sektördeki en uygun fiyatlar arasında yer almaktadır.