icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Hafıza kartları akıllı telefonlardan tabletlere kadar pek çok aygıtın veri depolama kapasitesini arttırmak için kullandığımız kartların başında geliyor. Ancak aynı zamanda yanlışlıkla silme ya da format nedeniyle verilerin silinmesi gibi sorunlar da en çok bu kartlarda meydana geliyor. Dolayısıyla sd karttan silinen dosyaları geri getirmek internet ortamında da sık araştırılan konulardan biri haline geldi. 

Yapılacak bazı kişisel müdahaleler ile silinen verilerin geri getirilmesi mümkün olsa da bu yöntemlerin her daim işe yaramadığı bilgisini de sizlere aktarmalıyız. Daha profesyonel bir teknikle veri kurtarma çalışmasının yapılmasına ihtiyaç duyulabilir. Bu durumda en sık kullanılan programların başında Recuva geliyor.

 

Programla Silinen Dosyaları Geri Getirme

Bu program ile sd kartta silinen dosyaların bulunması mümkün olabiliyor. Fakat hangi nedenle verilerin silindiği, bu programın başarılı olup olmayacağında da belirleyici bir unsur. Genellikle yanlışlıkla silinen verilerin geri getirilmesinde kullanılan bir yöntem olduğunun altını çizmek gerekiyor. Şayet program silinen verileri bulursa bu durumda bu verileri nereye kaydetmek istediğinizi size soracak. 

Yer seçimi yapmanız halindeyse bu verileri kopyalayarak belirttiğiniz dosyaya atacaktır. Yeniden belirtmek gerekiyor ki mutlaka profesyonel bir teknikle silinen verilere müdahale edilmesini sağlamalısınız.  GOLD DATA olarak sizlere destek vermeye hazırız. Dosyaların silindiği sd kartı ekiplerimize ulaştırmanız halinde sizin için de başarılı bir şekilde veri kurtarma çalışması yapılacaktır. Kırılan ya da arızalanan sd kartlar için de bu hizmeti sunduğumuzu bilmenizi isteriz.

Android Cihazlarda SD Karttan Silinen Dosyaları Geri Getirme

Tıpkı bilgisayarlarda hdd kart içerisinde bulunan verilerin silinebildiği gibi android telefonda da bu tip sorunlarla karşılaşabilmeniz olağan.  Gelişen teknoloji kapsamında çalışma hayatımız için gerekli olan verileri android telefonlarda saklayabilme avantajına sahibiz. Çeşitli belgeler küçücük bir aygıtın içerisinde depolanırken, olası problemlerin önüne geçmek ne yazık ki mümkün olmayabiliyor. İsteyerek ya da yanlışlıkla silinen verilere belli bir zaman sonra ihtiyaç duyulabiliyor. 

Gold Data olarak sd karttan silinen dosyaları geri getirme işlemini profesyonellik çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Verilerinizin depolandığı sd kartı bizlere güvenle teslim ederek %100 memnuniyet sonucu odağında hizmet alabilirsiniz. Bu kapsamda en büyük destekçiniz olan firmamız, ihtiyaçlarınıza daima çözüm odaklı yaklaşımlar sergilemektedir.

Sizin için çok değerli olan fotoğraflarınızın, yanlışlıkla silme eyleminde bulunduğunuzda tamamen silindiği düşüncesine kapılabilirsiniz. Bu tip durumlarda telaşlanmadan alanında uzman firmalardan destek almanızı öneririz. Karttan silinen fotoğrafları geri getirme eylemi için yanlış bir girişimde bulunmamanız gerekir. En çok yapılan hatalardan biri telefona veri kurtarma programı indirmek oluyor. 

Eğer bu konuda herhangi bir tecrübeniz yok ise fotoğraflarımı nasıl geri getirebilirim diye paniğe kapılmak yerine rotanızı Gold Data’ya çevirebilirsiniz. Sd kart veri kurtarma işlemi, tecrübe ve en önemlisi uzmanlık gerektiren bir durumdur. Bu noktada bilgi sahibi iseniz Recovery wizard kurtarma yazılımı ile verileri geri getirmeyi deneyebilirsiniz. Firmamızı tercih ettiğinizde gerçekleştirdiğimiz işlemler sonucu, karttaki dosyalar ile birlikte sd kartınızı yeniden kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Tamamen silindiğini düşündüğünüz dosyalar aslında sadece kaybolur ve siz göremediğiniz takdirde telaşlanırsınız. Hafıza kartı içerisinde yer alan tüm veriler normalde sd kart içerisinde saklanmaktadır. Hafıza kartı geri getirme çalışmasında cihaz üzerinde çok fazla işlem yapılmamış bozulan sd kartınızı tamir ederek verilerinizi kurtarırken, ihtiyaçlarınız konusunda profesyonel çözüm ortağınız oluyoruz. Fotoğraf video gibi dosyaları kurtarmayı uzmanlıkla gerçekleştiren firmamız,  kurtarma işleminin her adımında çalışmalarına memnuniyetiniz kapsamında yön vermektedir. Gold Data olarak sunduğumuz hizmet konusunda pratik, hızlı ve kaliteli çözümler üretmekteyiz.

Android cihazlarda veriler teknik problemler veya isteyerek silindiği  zaman, kişi belli bir süre sonra fotoğraflarını geri getirmeyi düşünebilir, ihtiyaç duyabilir. Dijitalleşen dünyada en çok yaşanılan sorunlardan olan veri kaybı, Gold Data farkıyla ortadan kalkıyor.. Sizin için çok kıymetli olan fotoğraflarınız ya da çalışma hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz dökümanlar, silinme gibi problemler sonrasında firmamız ayrıcalığıyla kurtarılabiliyor.  Cihazınızdan silinen verileri getirmek için daha fazla arayışta bulunmadan rotanızı Gold Data’ya çevirebilirsiniz. Güvenilirlik ve memnuniyet odağında alacağınız hizmetin kusursuzluğunu deneyimleyebilirsiniz.

Sd Karttan Silinen Dosyaları Geri Getirme İşlemi Fiyatları

Silinen dosyalarınızın geri getirme işlemi için tercih edeceğiniz firma önem arz etmektedir. Bu kapsamda güvenilirliğinden emin olduğunuz firmalara yönelmeniz gerekmektedir. Alanında uzman ve profesyonellik çerçevesinde hizmet veren veri kurtarma merkezleri, her zaman en doğru çözüm olacaktır. Gold Data olarak sizlere sunduğumuz hizmetin yanı sıra uygun fiyat avantajına da yer açıyoruz. Sd karttan silinen dosyaları geri getirme işlemi fiyatları, firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı fiyat stratejisinde şekilleniyor. Makul rakamlarla hizmet almak ve fiyat konusunda detaylı bilgi sahibi olmak için sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.