icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98
partner

Hafıza kartları akıllı telefonlardan tabletlere kadar pek çok aygıtın veri depolama kapasitesini arttırmak için kullandığımız kartların başında geliyor. Ancak aynı zamanda yanlışlıkla silme ya da format nedeniyle verilerin silinmesi gibi sorunlar da en çok bu kartlarda meydana geliyor. Dolayısıyla sd karttan silinen dosyaları geri getirme internet ortamında da sık araştırılan konulardan biri haline geldi. 

Yapılacak bazı kişisel müdahaleler ile silinen verilerin geri getirilmesi mümkün olsa da bu yöntemlerin her daim işe yaramadığı bilgisini de sizlere aktarmalıyız. Daha profesyonel bir teknikle veri kurtarma çalışmasının yapılmasına ihtiyaç duyulabilir. Bu durumda en sık kullanılan programların başında Recuva geliyor.

 

Programla Silinen Dosyaları Geri Getirme

Bu program ile sd kartta silinen dosyaların bulunması mümkün olabiliyor. Fakat hangi nedenle verilerin silindiği, bu programın başarılı olup olmayacağında da belirleyici bir unsur. Genellikle yanlışlıkla silinen verilerin geri getirilmesinde kullanılan bir yöntem olduğunun altını çizmek gerekiyor. Şayet program silinen verileri bulursa bu durumda bu verileri nereye kaydetmek istediğinizi size soracak. 

Yer seçimi yapmanız halindeyse bu verileri kopyalayarak belirttiğiniz dosyaya atacaktır. Yeniden belirtmek gerekiyor ki mutlaka profesyonel bir teknikle silinen verilere müdahale edilmesini sağlamalısınız.  GOLD DATA olarak sizlere destek vermeye hazırız. Dosyaların silindiği sd kartı ekiplerimize ulaştırmanız halinde sizin için de başarılı bir şekilde veri kurtarma çalışması yapılacaktır. Kırılan ya da arızalanan sd kartlar için de bu hizmeti sunduğumuzu bilmenizi isteriz.


Sizi Arayalım