icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Sabit disk üreticisi olan firmalar her yıl çeşitli teknolojik gelişmeleri de dikkate alarak ürünlerini yeniliyor ve yeni özellikler ile buluşmasını sağlıyor. Bu nedenle en iyi sabit diskler hangileridir sorusunun yanıtı da her geçen yıl değişebiliyor. Sizlere en iyi sabit diskler 2018 listesini sunarak bu konuda çok daha fazla bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. 

En iyiler listesinde yer alan Western Digital markasından söz etmek gerekiyor. Özellikle sıklıkla veri transferi yapanlar için bu markanın ürün seçenekleri son derece ideal bir seçim olabiliyor. Çünkü tüm ürün modellerinde hızlı transfer özelliği dikkat çekiyor. İçinde bulunduğumuz yıl markanın My Passport modelinin en çok tercih edilen ürün modellerinden biri olduğunu belirtebiliriz. 


Hangi Sabit Disk Modelleri Daha İyi? 

Seagate Backup Plus Hub 6TBSTEL 6000100 modeli de bu listede yer alan ve çeşitli teknik özellikleri ile ön plana çıkan markalardan biri oluyor. Özellikle yüksek hafıza seçeneği sunması ve hızlı transfer gibi çeşitli özellikleri bu ürün modelinin sıklıkla tercih edilmesini beraberinde getiriyor. Bir diğer sabit disk modeli de Macbooks modeli oluyor. 

Özellikle güvenlik bakımından üstün özellikler ile donatılmış olan bu sabit disk hız bakımından da beklentileri ziyadesiyle karşılıyor. Benzer özellikleri Samsung T5 Portable SSD modeli de sunuyor. Büyük beğeni alan bu modelin fiyat açısından da yüz güldürdüğünü belirtebiliriz. İçinde bulunduğumuz yıl Samsung sabit disk modelleri büyük ilgi görüyor.


RASTGELE