icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Veri kurtarma son dönemde çok sayıda kişinin ihtiyaç duyduğu çalışmalardan biri haline geldi. Bu amaçla yazılmış olan çok sayıda farklı program olduğu da unutulmamalıdır. Peki, en iyi dosya kurtarma programı hangisi ve hangi özellikleri ön plana çıkıyor? En iyi olarak Türkiye’nin ilk ve tek veri kurtarma programı olan Tahlis dikkat çekiyor. Öncelikle bu programın Türkçe olduğunu belirtmemiz lazım.

Türkçe destek veren tek program olarak en iyi dosya kurtarma programı hangisi sorusunun yanıtı oluyor. Hem Windows hem de Mac üzerinde çalışabiliyor. Dolayısıyla bilgisayar işletim sistemi açısından da bir sınırlama ile karşılaşılmıyor. Tahlis programını kurmak ve kullanmak son derece kolay. Herhangi bir teknik bilgiye sahip olmak ya da bu tür programları kullanma noktasında deneyimli olmak gerekmiyor.

Tahlis Türkçe Destek Sunan Tek Veri Kurtarma Programı

Tüm dosya sistemlerini tek bir programda sunması da elbette önemli bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda oldukça gelişmiş veri kurtarma seçenekleri de sunuyor. Kamera, hafıza kartı, hard disk, USB bellek ve mobil cihazlar üzerinden gerekli veri kurtarma çalışması yapılabiliyor.

Bu program ihtiyaç duyulduğunda teknik destek sunuyor olması ile de dikkat çekiyor. Teknik destek sayesinde çok daha kolay bir kurulum ve kullanım da mümkün olabiliyor. Veri kurtarmada bu programa olan ilgi her geçen dönem artıyor. Çünkü gerçekten başarılı bir yazılım olduğu biliniyor.

Tahlis programını incelemek için www.tahlis.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.