icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

GOLD DATA TEKNOLOJİ, teknoloji ve bilişim alanında faaliyet gösteren sektörün gururu bir şirket olarak bilgisayar kursları ile 90’lardan günümüze çalışmalarını devam ettirmektedir. Kurulduğu ilk günden beri sahasında ilklerin başarılı öncüsü olmuştur. Bilgisayar ve sarf malzemeleri satışlarını, 1990’lı yılların sonlarında başlatmıştır. Network ve güvenlik sistemleri çalışmalarına da 2001’de start vererek, dev fiber altyapı projelerinde proje partneri ve alt yüklenici olarak, Türkiye’nin teknolojik sahasında yerini daha da sağlamlaştırmıştır.

 

Bilişim sektöründeki hizmetlerini, sürekli yeniliklere açık ve güncel olma politikaları ile geliştirerek, müşteri memnuniyetli ve fayda odaklı olmayı prensip edinmiştir. 2005’de kadrosuna eklediği yeni isimler ile yazılım ve donanım çözümlerinde de çalışmalarını genişletmiştir. Bu yeni oluşumlarını, elektronik boardlar, notebook, netbook, endüstriyel cihazların servis, bakım ve onarım özel servis hizmetleri dahilinde vermektedir. Veri kurtarma ve HDD cerrahi hizmetlerinde, fabrika seviyesinde müdahale yetkinliği, ile Dünya devleri ile çalışarak başarılarından bir çok kez söz ettirmişlerdir. İzledikleri iş politikaları ve geniş çaplı müşteri ağı ve partnerleri, dünyaca ünlü veri kurtarma şirketleri ve hard disk üreticilerinin kısa sürede dikkatini çekmiştir.

 

GOLD DATA TEKNOLOJİ, AR-GE bakımınından kuvvetlidir ve veri teknolojilerinin geliştirilmeleri konusuna odaklanmıştır. Kurtarma uzmanları için, en iyi bilgi ve veri kurtarma ekipmanı temin etmektedir. AR-GE, teknolojik araştırma, sabit disk sürücüsü teorisi ve iş yönetimi alanlarındaki tecrübelerinin dört ana başlığıdır. Veri kurtarma öncesi ve sonrası süreçlerinde, hizmet ve destek vererek başarılılıklarını kanıtlamışlardır GOLD DATA TEKNOLOJİ, kurumsal kimliği, iş ortakları ve çok güçlü referansları ile başarılarına hep yenilerini katmaktadır.