Formattan Sonra Veri Kurtarma


Bazı durumlarda bilgisayara format atılması ve yazılımının güncellenmesi gerekebilir. Bu durumda bilgisayara kaydedilmiş olan dosyalar da silinecektir. Ancak artık gelişen teknoloji sayesinde pek çok farklı teknik ile formattan sonra veri kurtarma işlemi yapılabiliyor. Sadece doğru programın seçilmesi ve doğru şekilde müdahale edilmesi gerekiyor. 

Format sonrasında silinen verilerin yeniden erişilebilir olmasını sağlamak aslında çok zor değil. Tahlis gibi çeşitli programlar kullanılarak her türlü cihaz için formattan sonra veri kurtarma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Bunun için mutlaka belirli bir düzeyde teknik bilgiye sahip olmak da gerekmiyor. Çünkü bu tür programlarda ustaca hazırlanmış bir yönlendirme sihirbazı bulunuyor. Bu sihirbaz gerekli tüm yönlendirmeleri yaparak işlemin gerçekleşmesine olanak tanıyor.

 

Format Sonrasında Nasıl Veri Kurtarılır?

U tür yazılımları satın alarak kullanmaktan çok daha ekonomik olan seçenekler de mevcut. Bunların başında gelen profesyonel veri kurtarma hizmetlerinden faydalanmaktır. Çünkü kimi zaman veri kurtarma işlemi için gerekli yazılıma veya donanıma sahip olmak çok daha yüksek bir meblağı gerektirebilir. 

Daha düşük bir bütçe ayırarak veri kurtarma çalışmasının profesyonel bir şekilde sizin için gerçekleştirilmesi elbette daha cazip olabiliyor. Gold Data olarak her türlü cihaz üzerinden veri kurtarma işlemlerini gerçekleştiriyor ve kısa sürede verilerinizin yeniden kullanılabilir olmasını sağlıyoruz. Herhangi bir nedenle bilgisayarınıza format atmak durumunda kaldığınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz de web adresimizde mevcut. 

YAZIYI PAYLAŞ
  • Son Yazılar