icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Çeşitli nedenlerle bilgisayarınıza format atmanız gerekebilir. Ancak format atmak elbette tüm verilerin silinmesini de beraberinde getirir. Bu durumda çok sayıda kişi format sonrası silinen dosyaları kurtarma programlarını araştırmaya başlıyor. Bilgisayarınıza format atmanızın ardından dosyalarınızı kurtarmak için profesyonel yardım almanız ve bir veri kurtarma firması ile irtibata geçmeniz gerekebilir. 

Öncelikle formattan hemen sonra ne kadar fazla sayıda işlem yaparsanız verilerinizin kurtarılma olasılığının o kadar düşeceğini unutmayın. Bilgisayarınızda işlem yapmadan bir veri kurtarma firması ile irtibata geçmenizde fayda olacak. Çünkü dosyaların üzerinde yeni kayıtların oluşması eskilerine erişimi sıkıntıya sokabiliyor. Dosyaların formattan sonra silinmesi durumunda recovery yoluna gidilebilir.

 

Formatta Sonra Dosyaları Kurtarma Programı 

Bilgisayarınıza format atmanızın ardından dosyalarınıza yeniden ulaşmak için kullanabileceğiniz bazı programlar da bulunuyor. Ancak bu programların başarılı bir şekilde silinen dosyaları kurtarabilmesi için format sonrası işlem yapmamış olmanız gerekebilir. Bu noktada başarılı bulunan Restomer Ultimate programını deneyebilirsiniz. Şayet bu program ile silinen dosyalarınıza ulaşamazsanız b u durumda bizi arayın. 

Çünkü silinen dosyaların kurtarılması için profesyonel tekniklerin kullanılması gerekebilir. Profesyonel teknikler ve özel yazılımlar kullanılarak silinen dosyalarınızın kısa bir süre içerisinde kurtarılmasını ve yeniden kullanılabilir olmasını sağlayabilirsiniz. Çok fazla işle ve deneme yapmadan bizi arayarak sunduğumuz veri kurtarma hizmetinden faydalanmanızı öneririz. Bu sayede silinen dosyalarınızın kurtarılma olasılığını da ciddi düzeyde arttırmış olacaksınız. 


RASTGELE