icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Bilgisayar kullanıcılarının büyük bölümü zaman zaman bilgisayarına format atmak durumunda kalabiliyor. Ancak hazırlıksız yakalanılması halinde format tüm verileri sildiğinden format atılan harddiskten veri kurtarma işleminin yapılması gerekiyor. İşte bu noktada devreye veri kurtarma merkezleri giriyor. Çünkü bu işlem için mutlaka profesyonel yöntemler kullanılarak titiz bir müdahale gerekiyor. 

Çok sayıda kişi format atılan harddiskten veri kurtarma işlemi için gelişigüzel yöntemleri deniyor. Ancak bu yöntemler aslında ulaşılabilir olan verilerin kurtarılmasını daha da güçleştiriyor. Profesyonel yöntemler düşünüldüğünde bir bilgisayara format atılması verilerin tamamen silindiği anlamına gelmez. Sadece bilgisayar kullanıcısı bu verilere erişemez ve üzerinde herhangi bir işlem yapamaz.

 

Format Sonrası Bilgisayardan Veri Kurtarma

Bilgisayarınıza format attıktan hemen sonra verilere hiçbir şekilde müdahale etmeden profesyonel bir veri kurtarma merkezi ile görüşmeniz atılabilecek en doğru adımdır. Aksi halde verilerin kurtarılması imkansız bir hale gelebilir. Bu nedenle herhangi bir müdahaleden kaçınmanız lazım. Gold Data olarak tüm marka ve modellerde veri kurtarma işlemi gerçekleştiriyoruz. 

Bilgisayarınızı kargo ile firmamıza ulaştırmanız halinde gerekli analiz çalışması yapılır. Hemen ardından veri kurtarmak için en doğru yöntem seçilerek çalışma gerçekleştirilir. Format sonrasında bilgisayarınızdan en yüksek oranda veri kurtarılması için firmamızı arayabilirsiniz. Bu sayede hem sizlere daha detaylı bilgi verebilir hem de sorularınızı yanıtlayabiliriz. Format sonrasında bilgisayardan veri kurtarmada en iyisi olan Gold Data avantajlarından faydalanın.