icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Dijital çağda yaşadığımız bu günlerde verilerin dijital ortamda muhafaza edilmesi son derece konforlu bir yöntem oluyor. Ancak bu durumun getirdiği bazı sıkıntılar da mevcut.  Bunların başında gelen veri kaybı yaşanmasıdır.  Günümüzde veri depolamak ya da veri aktarmak amacıyla kullandığımız pek çok farklı cihaz ve aygıt bulunuyor. Kimi zaman kötü amaçlı yazılımlar, kimi zaman donanım problemleri, kimi zaman hasarlar ya da yazılım sorunları bu verilere ulaşmayı imkansız hale getirebiliyor.

Kullanıcılar ayrılmamış diskten veri kurtarma  ya da hasar görmüş bir diskten veri kurtarma gibi çeşitli çalışmalara ihtiyaç duyduklarında rotalarını derhal profesyonel firmalara çevirmelidir. Son derece özel teknikler kullanan profesyonel veri kurtarma firmaları çeşitli tekniklerle kullanıcıların ulaşamadığı verileri kurtarabiliyor ve böylelikle sorunu rahatlıkla ortadan kaldırabiliyor.

Hasar Gören Diskler İçin Veri Kurtarma Çalışması 

Veri kurtarma çalışmaları arasında ayrılmamış diskten veri kurtarma  da bulunuyor. Hangi marka ya da model olduğuna bakılmaksızın  veri kurtarma çalışması yapmamız için sıkıntı yaşadığınız diski bize ulaştırmanız yeterli olacaktır. Veri kurtarma çalışmasına hangi nedenle ihtiyaç duyduğunuz önemli değil. Disklerin darbe alması ve zarar görmesi durumunda da  veri kurtarma çalışmalarına ihtiyaç doğabiliyor.

Böyle bir durumda disklerdeki verilere ulaşabilmek için bizimle iletişime geçmeniz en doğru seçim olacak. Bazen virüslerden kaynaklı olarak da  veriler şifrelenebiliyor ve bu nedenle verilere ulaşmak kullanıcı tarafından mümkün olmuyor. Verilerin şifrelenmesi durumunda mutlaka profesyonel bir veri kurtarma çalışmasının yapılması gereklidir. İnterneti edindiğiniz çeşitli bilgilerle amatör müdahalelerde bulunmanız birilerini kurtarılabilme olasılığını tamamen ortadan kaldırabilir.

Veri Kurtarma Çalışması İçin Bizi Hemen Arayın!

Özellikle bazı programları bilgisayara yüklemek ve sonrasında bu programları çalıştırmak suretiyle verilere ulaşmaya çalışmak en sık yapılan yanlışlar arasında bulunuyor. Çünkü profesyonel veri kurtarma çalışmalarında özel olarak geliştirilen ve sadece profesyonel kullanıma uygun olan yazılımlar tercih ediliyor. Bu yazılımlara internet ortamında ulaşmanız ve ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirerek kullanmanız pek mümkün olmaz.  Bu tür yöntemler bilgisayarınıza ya da hard diskiniz gibi çeşitli veri depolama aygıtlarına çok ciddi zararlar verebilir. Bu nedenle doğru olanı yapmalı ve veri kurtarma firmaları ile iletişime geçmelisiniz.