icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Veri kaybı her zaman daimi olarak günlük hayatta kullanılan cihazlar ya da aygıtlarda meydana gelmiyor. Dolayısıyla veri kurtarma dendiğinde akıllara ilk olarak PC, USB, hard disk gibi cihaz ve aygıtlar gelse de çok daha farklı platformlar üzerinde de bu önemli çalışmaların büyük bir titizlikle yapılması gerekebiliyor. Bu çalışmalardan biri de zfs raid kurtarma recovery oluyor. 


Raid yapılandırmalarında veri kurtarma çalışması yapıyoruz!

Raid dizilerdeki veriler üzerinde çeşitli nedenlere bağlı olarak problem yaşandığına sıklıkla tanıklık ediyoruz. Bu durumda raid 0, raid 1, raid 5 ve raid 6 veri kurtarma alanlarında özel çalışmaların yapılması ve verilere farklı teknikler ya da farklı yazılımlar kullanılarak müdahale edilmesi gerekiyor. Son derece gelişmiş olan raid yapılandırmaları için de veri kurtarma çalışmaları artık yapılabilir. 

Elbette bu durumda rotanızı derhal profesyonel firmalara çevirmeniz gerekiyor.  Özellikle gelişen teknoloji sayesinde artık çok daha kompleks bir yapıya kavuşan raid yapılandırmalarında veri kurtarma çalışmalarının büyük bir uzmanlıkla yapılması, kurtarılan veri oranında belirleyici bir unsura dönüşüyor.  Amatör müdahaleler ya da eski teknikler kullanılarak gerçekleştirilen veri kurtarma çalışmalarından olumlu bir sonuç beklemeyin.

Zfs Raid Kurtarmada Doğru Adres Gold Data!

Başta zfs raid kurtarma olmak üzere tüm raid dizilerinde kurtarma çalışmalarının deneyimli ve uzman ekipler tarafından yapılması gerekir. Bu alanda sizlere profesyonel çözümler sunuyor ve ihtiyacınız olan veri kurtarma çalışmasının çok kısa bir süre içerisinde tamamlanmasını sağlıyoruz. Müşteri hizmetleri merkezimizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.