icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98
Virüs bulaşması sonucunda cihazınızdaki şifrelenmiş dosyaları bize analiz etmemiz için bize göndermeniz gerekmektedir. Cihazınızdaki büyük boyutlu dosyayı bize iletmeniz için bir çok yöntem bulunmaktadır. Biz size 2009 yılından beri hizmet vermekte olan wetransfer.com dosya transfer sistemini önermekteyiz.

wetransfer

1. AdımSiteye girdiğinizde karşınıza gelen ekranda "Take me to free" butonuna tıklamanız gerekiyor. Sitenin ücretli ve ücretsiz versiyonu bulunduğu için ilk ekranda size hangisini tercih edeceğinizi soruyor. 2 GB'a kadar olan dosyalarda ücretsiz sürümü kullanabilirsiniz.

2. Adım
İkinci adımda site kullanım sözleşmesini kabul etmelisiniz. Katılıyorum butonuna tıklayınız.

3. Adım
Üçüncü adımda dosyanızı seçin, kendi mail adresinizi ve bizim mail adresimizi girin. Bize dosyanın ulaşması için "info@goldverikurtarma.com" adresimizi kullanabilirsiniz. Açıklama kısmına dosya ile ilgili bilgi girmenizi rica ediyoruz.

Son olarak Aktar butonuna tıklayın, dosyanız kısa süre içerisinde yüklenecek ve bize indirme linki ulaşacaktır.

BİLGİ: Bu işlemleri dosya analiz talep formunu doldurduktan sonra yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde analiz için bize yollamış olduğunuz dosyanın size ait olduğunu bilemeyeceğiz ve analiz süreci başlamayacaktır.