icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Bilgisayarlar sadece iş yerlerinde değil evlerde de en etkili ve en çok kullanılan cihazlar arasında yer alıyor. Birçok farklı verinin aynı anda saklanabilmesini sağlayan bu cihazlar istendiğinde de verilerin çağrılması işleminde son derece başarılıdır. Bu uygulamalar ile dikkat çeken bilgisayarların başına gelebilecek olan olumsuz durumlara karşı ise mutlaka dosyaların yedeklenmesi önerilir. 

Olumsuz durumlar arasında bulunan yangın ya da yanma ise bilgisayarın kullanılamaz hale gelmesine sebep olur. Yedekleme işlemin yer vererek dosyalarınıza hala sahip olmanın avantajını elde edersiniz. Eğer yedekleme işlemine yer açmamış iseniz hard diskin zarar görmediğinde emin olmanız önemlidir. Yanan hard diskten veri kurtarma işleminde ise konusunda uzman olan ekibimizden destek alabilirsiniz. 

Veri Kurtarma Hizmeti 

Yanan hard diskten veri kurtarma hizmetinde öncelikle uzman ekibimiz işlem ile detaylı ilgilenerek verilerin geri döndürülüp döndürülemeyeceğine dair net bilgileri sizin ile paylaşır. Geri döndürülecek olan veriler ile ilgili yapılan çalışma sonrasında veri kurtarma işlemi için ödenmesi gereken hizmet bedeli açıklanır. Onayınız ile işlem başlar ve verileriniz güvenli bir yere kayıt edilerek size sunulur. İşlem içinde onayınızın verilmemesi durumunda ise hard diskiniz tarafınıza teslim edilerek herhangi bir hizmet talebinde bulunulmaz. Bu işlem için uzman kişilerden destek alarak en kaliteli tercihe yer açmak için Gold ekibinden destek alabilir ve sizde garantili işleme yer açabilirsiniz.