icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98
partner

Veri tabanı dosyalarında bozulmalar olması mümkündür. Outluk, PST ve OST dataları donanımsal ve yazılımsal sorunlar nedeniyle çalışmayabilir. Bu tarz sorunlar oluştuğunda, kullanıcıların bilinçsiz müdaheleleri, daha büyük problemlere ve bunların giderilme sürelerini olumsuz etkiler.

Veri Tabanı Kurtarma

Datalarınız birden fazla dosyadan oluşabilirler. Alan yetersizliği sebebiyle parçalanabilirler. Veri tabanında meydana gelen hatalar ve veri tabanı bozulma durumlarında, minumum hata ve sıfır veri kaybı ile işlemler gerçekleştirilerek, iyileştirme yapılabilir. Bir takım virüs etkileri, donanım ve yazılım hatalarından ötürü, veri tabanlarınız da bozulmaya yönelik, arızalı bir süreç içerisine girebilirler. Dünya’nın en bilinen veri tabanlarından biri, MySQL’dur. GOLD DATA Teknolojileri ile MySQL veri tabanlarınızın onarımı sağlanır. Benzer biçimde, SQL server üzerindeki datalarınız da riskli ve tehlikeli durumlara maruz kalabilirler.

Hataların onarılarak verilerin kurtarılma işlemleri, daha büyük kayıplara neden olmamak için, uzman kişilerin kontrolünde olması, hem zaman hem de kaybı önlemek adına önemli bir noktadır. GOLD DATA, ‘veri tabanı kurtarma’ operasyonlarınızda, sağlıklı çözümler üretme konusunda destekler.


Sizi Arayalım