icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Dell, ABD merkezli Lenovo ve HP firmalarının ardından dünyanın en büyük 3. bilgisayar üreticisi firmasıdır. Dell’in bilgisayar üreticisi olmasının yanı sıra aynı zamanda büyük bir sunucu ve veri depolama donanımı firması olması da günümüze lider konuma gelmesine destek sağlamıştır.

180 ayrı ülkede hizmet vermekte olan Dell’in sunucuları günümüzde pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Kullanılan bu sunucular, birtakım durumlar meydana geldiği zaman içindeki bilgileri ve belgeleri silebilmektedir. Herhangi bir fiziksel şiddet, virüs, yazılım hataları ya da elektrik akımlarına bağlı arızalanmalar sonucunda silinen bilgilerinize tekrar ulaşabilmek için veri kurtarma yöntemlerine başvurmanız gereklidir.

veri kurtarma işlemi

Veri Kurtarma İşlemi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Arızanın hangi sebepten dolayı ortaya çıktığının tespit edilmesinden sonra doğru zamanda uygulanacak veri kurtarma teknikleri ile verilerinizi ömür boyunca tekrar sağlıklı şekilde kullanacak hale getirebilirsiniz. Silinen bilgileri geriye getirebilmek için ücretsiz yazılımlardan yararlanmak ve kendi başınıza hareket etmek yerine bu işi profesyonel şekilde, profesyonel ortamlarda gerçekleştiren firmamızdan yararlanmanız sizler için daha faydalı olacaktır.

Dell sunucularınızın içinde bulunan geçmiş döneme ait indirdiğiniz dosyalar, belgeler, evraklar ve daha fazlasını başarı oranlarını yüksek tutarak hızlı bir şekilde geriye getiriyoruz. Verdiğimiz hizmet sonrasında verilerinizi tekrar istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Sunucuların içindeki verilerinizi tehlikeye atmak istemiyor ve yazılımlar ile işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız daha garanti yollara başvurarak sizin için değerli olan verilerinizi geriye getirmeniz için sizlere çözümler sunuyoruz.


RASTGELE