icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Çok sayıda kişinin kullandığı SD kartlar da veri kaybına ya da çeşitli bozulmalara maruz kalabiliyor. Kazara silinen ya da kaybolan verilerin Sony SxS cihazı ile kurtarılması da mümkün olabiliyor. Bu sayede SD kart içerisinde ulaşımı mümkün olmayan ya d bozulan dosya nedeniyle ulaşılamayan verilerin kurtarılması da mümkün olabiliyor. Başarılı bir şekilde gerçekleştirilen veri kurtarma uygulaması sonrasında SD karta yeniden veri yazmanız ve kartı kullanmanız mümkün olabiliyor.

Zira Sony SxS cihazı kullanılarak yapılan veri kurtarma işlemleri sonrasında, kurtarma işlemi yapılan SD kartın daha sonrasında yeniden kullanılabilmesi olasılığı çok daha yüksek olabiliyor. Çünkü Sony SxS günümüzde kullanılan veri kurtarma teknolojileri arasında en yüksek olanı şeklinde de tabir edilebiliyor.

Veri Kurtarmada Profesyonel Merkezleri Tercih Edin

Clean room ile gerçekleştirilen veri kurtarma işlemlerinde mutlaka profesyonel bir veri kurtarma merkezini tercih etmelisiniz. Bu sayede hem erişemediğiniz verilerin yeniden erişilebilir olma olasılığını yükseltir hem de çok daha kısa sürede veri kurtarma işleminin gerçekleşmesini sağlarsınız.

Bu alanda hizmet veren profesyonel ekipler veri kurtarma işleminde en yeni teknolojileri kullanıyor. Geliştirilen yeni tekniklerin ve yeni cihazların da yakın takipçisi olmaları sayesinde son derece hızlı ve kolay bir şekilde veri kurtarma işleminin yapılması mümkün olabiliyor. Profesyonel ekipler ciddi düzeyde zarar görmüş olan verilerin dahi yeniden kullanılabilir olmasını sağlayabiliyor. 

Hafıza kartından veri kurtarılır mı yazımız da hafıza kartlarından veri kurtarmanın inceliklerini ve dikkat edlimesi gereken tüm detaylarını inceledik.


RASTGELE