icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

okuma yazma kafası
Genellikle ani darbedeler, çalışırken sarsılmalar bazen kötü bad sectörler yüzünden harddiskinizden sesler geliyorsa, eğer diskinize halen ulaşabiliyorsanız mutlaka bilgilerinizi yedek alın. Hayır yarın değil, şimdi. Okuyucu arızalarında çoğu zaman bir sonraki açılış garanti değildir.

Peki sabit diskinize ulaşamıyorsanız ne yapmalısınız.?

Sorunun çözümü ilk olarak diskin bağlantısını kesmenizle başlar. Keza diske her ulaşmaya çalıştığınızda verileriniz daha büyük bir risk altına girebilir. Çoğu durumda bozuk okuyucu sabit diskinizin içindeki medyalara  sürtünmeden dolayı zarar verebilir.

GOLD DATA TEKNOLOJİ marka bağımsız tüm sabit disklerden veri kurtarma işlemlerinizi üstün teknolojisi, deneyemli kadrosuyla başarı ile gerçekleştirebilmektedir.  Bu tür arızalar hakkında teknik destek almak ve her türlü sorununuza cevap bulmak için internet sitemizinden müşteri temsilcilerimiz ile canlı destek alabilirsiniz.

Unutmayın. Yarın değil. Bu gün yedekleyin. En iyi veri kurtarma yöntemi düzenli yedek almaktır.

İyi günler.
tüm parçalar

Bir önceki yazımız olan Harddisk Medya Değişimi - Veri Kurtarma yazımızı inceleyerek harddisklerdeki medya değişimi süreçleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.