icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

USB bellekler en sık kullanılan veri depolama ve veri taşıma aygıtlarından biri oluyor. Özellikle iş hayatında ev ile ofis arasında veri taşımak amacıyla yoğun bir şekilde tercih edilen bu aygıtlar kompakt yapıları ve küçük ebatları ile cazip bir seçenek oluyor. Harici hard disk ile kıyaslandığında daha küçük olması kolaylıkla taşınabilmesini beraberinde getiriyor.  Kimi zaman USB belleklerin formatlanması da gerekebiliyor.

Bildiğiniz gibi herhangi bir cihaza ya da aygıta format atılması içerisindeki verilerin tamamının silinmesi anlamına gelir. Özellikle verileri yedeklemeden önce format atılması  durumunda silinen verileri kullanıcıların kendi çabaları ile ulaşması mümkün olmaz.  Formatlanan USB diskten veri kurtarma için özel bir çalışmanın yapılması gerekiyor. Böyle bir durum yaşıyorsanız profesyonel veri kurtarma çalışmalarından faydalanmanız şarttır.

 

Formatlanan USB Bellekten Veri Kurtarma İçin Ne Yapmalı?

Formatlanan USB bellekten veri kurtarma çalışması yapılması için hangi yöntemleri uyguladığımız hakkında da sorularınızı yanıtlayabiliriz. Markası ya da modele ne olursa olsun  her türlü USB bellek üzerinde veri kurtarma çalışması yapabildiğimizi belirtmek isteriz. Bu noktada zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmeniz gerekli çalışmanın en kısa sürede tamamlanması için yeterli olacaktır. Uzman ekiplerimiz en kısa sürede sizin için de veri kurtarma çalışması yapabilir.