icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98
partner

Gün boyunca kullanılan bilgisayarlar çoğu zaman yazılım sorunları ya da virüs bulaşması gibi nedenlerle sorun çıkarmaya başlayabiliyor. Bu durumda sorunun çözülmesi için uzun uğraşlar vermek yerine bilgisayara format atmak çok daha mantıklı bir tercih olabiliyor. Ancak bazen format öncesi tüm önlemleri almak ve dosyaları farklı bir ortama ayırmak mümkün olmayabiliyor. Bu nedenle format atılan bilgisayardan fotoğraf kurtarma programı peşine düşünülüyor. 

Aslında format sonrasında bilgisayardan dosyaları kurtarmak için hazırlanan özel yazılımlar mevcut. Ancak internet ortamında format atılan bilgisayardan fotoğraf kurtarma programı olarak lanse edilen programların tamamının başarılı olduğundan söz edilemez. Ayrıca bu programları bilgisayara indirmek ve kurmak, bilinçsiz davranıldığında bilgisayara da zarar verebiliyor.
 

Format Sonrasında Bilgisayardan Veri Kurtarılır mı? 

Söz konusu problemi ortadan kaldırmak yani format sonrası bilgisayardan fotoğrafları kurtarmak için hazırlanan özel yazılımların kullanımı bazen işe yarasa da kullanımı yarattığı riskler göz önüne alınmalıdır. Çünkü bu programları kullanırken daha fazla zarar vermenizde mümkündür. Şayet fotoğraflarınız gerçekten önemliyse daha akılcı bir yol olan veri kurtarma hizmetlerini seçin. 

Gold Data olarak daha önce pek çok bilgisayar üzerinden fotoğraf gibi dosyaların kurtarılması için gerekli çalışmayı başarıyla gerçekleştirdik. Sizin için de format nedeniyle bilgisayardan silinen fotoğraflarınızın kurtarılması çalışmasını gerçekleştirebiliriz. İnternet ortamında bulabileceğiniz programlar ile bilgisayarınıza ve dosyalarınıza zarar verme riskini göze almayın. Daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.


Sizi Arayalım