icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Gün boyunca kullanılan bilgisayarlar çoğu zaman yazılım sorunları ya da virüs bulaşması gibi nedenlerle sorun çıkarmaya başlayabiliyor. Bu durumda sorunun çözülmesi için uzun uğraşlar vermek yerine bilgisayara format atmak çok daha mantıklı bir tercih olabilir. Ancak bazen format öncesi tüm önlemleri almak ve dosyaları farklı bir ortama ayırmak mümkün olmayabilir. Bu nedenle format atılan bilgisayardan fotoğraf kurtarma programı peşine düşünülüyor. 

Aslında format sonrasında bilgisayardan dosyaları kurtarmak için hazırlanan özel yazılımlar mevcut. Ancak internet ortamında format atılan bilgisayardan fotoğraf kurtarma programı olarak lanse edilen programların tamamının başarılı olduğundan söz edilemez. Ayrıca bu programları bilgisayara indirmek ve kurmak, bilinçsiz davranıldığında bilgisayara da zarar verebiliyor.


Format Sonrasında Bilgisayardan Veri Kurtarılır mı? 

Söz konusu problemi ortadan kaldırmak yani format sonrası bilgisayardan fotoğrafları kurtarmak için hazırlanan özel yazılımların kullanımı bazen işe yarasa da kullanımı yarattığı riskler göz önüne alınmalıdır. Çünkü bu programları kullanırken daha fazla zarar vermenizde mümkündür. Şayet fotoğraflarınız gerçekten önemliyse daha akılcı bir yol olan veri kurtarma hizmetlerini seçin. 

Gold Data olarak daha önce pek çok bilgisayar üzerinden fotoğraf gibi dosyaların kurtarılması için gerekli çalışmayı başarıyla gerçekleştirdik. Sizin için de format nedeniyle bilgisayardan silinen fotoğraflarınızın kurtarılması çalışmasını gerçekleştirebiliriz. İnternet ortamında bulabileceğiniz programlar ile bilgisayarınıza ve dosyalarınıza zarar verme riskini göze almayın. Daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Silinen Verileri Geri Kurtarma

Gelişen teknoloji kapsamında mevcut verileri bilgisayarımızda saklayabilme imkanına sahip oluyoruz.  Özellikle kıymetli fotoğraflarımız hard disk ve  aracılığıyla muhafaza edilirken, çeşitli problemler sonucu format attığımız takdirde silinebiliyor. Aslında silindiği zannediliyor diyebiliriz. Sabit disklerin içerisinde yer alan fotoğraf gibi birçok verinin format sonrası kaybolduğunu düşünebilirsiniz. Bu tip problemlerle karşı karşıya kaldığınızda veri kurtarma programlarını kullanmak yerine profesyonellerden faydalanmanızı önermekteyiz. 

Format attıktan sonra fotoğraflarınızı geri getirme işlemi için bilinçsizce veri kurtarma aracını kullanmaktan kaçınmalısınız. Çünkü gerçekleştireceğiniz yanlış bir hamle, silinmiş dosyalar için geri dönüşü olmayan sorunları beraberinde getirebilir. Bu tip kaybolan  dosyaları kurtarmanın en doğru çözümü kuşkusuz veri kurtarma merkezlerinden destek almaktır. 

“Bilgisayarıma format attım ve içerisinde yer alan veriler silindi” diye endişeye kapıldığınız noktada Gold Data olarak profesyonel çözüm ortağınız oluyoruz. Diskler formatlandığı zaman dosyaların silinmediğini, sadece adres tablolarındaki verilerin silindiğini belirtmek isteriz.  Birçok kişi bu aşamada veri kurtarma programlarına yöneliyor. Format atma işlemi bittikten sonra fotoğrafları geri getirmek için yapılan yanlış girişimler işletim sistemi açısından olumsuz sonuçlar meydana getirebilir. Bu tip sorunlar yaşadığınızda paniğe kapılmadan bizlerle iletişime geçmeniz yeterli!

Format atılan bilgisayardan fotoğrafları kurtarma işlemiyle ilgili çeşitli  forum sayfalarında bilgisayarıma format attım, silinen fotoğrafları geri getirmek için ne yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim gibi yorumlarla karşılaşıyoruz. Bu noktada tek çözüm, işi profesyonellere bırakmaktadır. 

Herhangi bir dosyayı sildiğinizde, aslında bilgisayarınız bu veriyi silmez. Sadece görünmez yapar. Yeni bir dosya indirdiğiniz takdirde, bu dosya silme işlemi gerçekleştirdiğiniz dosyanın üzerine yazılır. Bu yüzden mevcut verilerinizin tamamen silindiğini düşünebilirsiniz. Endişeye kapılmadan firmamızla iletişime geçerek destek almanızı öneririz. Gold Data olarak format atılan bilgisayardan fotoğrafları kurtarma ve silinen dosyalarınızın geri getirilme işlemini profesyonellik çerçevesinde gerçekleştiriyoruz.