icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Küçük ebatları sayesinde veri depolamanın yanı sıra veri taşımak amacıyla da kullanılan flash bellekler hemen her bilgisayar kullanıcısının sahip olduğu aygıtlardan biridir. Ancak yazılım ya da donanım sorunları nedeniyle bazen flash beller içerisindeki verilere erişim mümkün olmayabiliyor. Bu durumda devreye biçimlendirilmiş flash bellek kurtarma işlemlerinin girmesi gerekiyor. 

Veri kurtarma işleminin en sağlıklı şekilde yapılabilmesi için öncelikle veriye neden erişimin olmadığının anlaşılması lazım. Bunun için de profesyonel veri kurtarma merkezlerinin biçimlendirilmiş flash bellek kurtarma işlemini yapmasını sağlamalısınız. Veri kurtarma merkezlerinde öncelikle bir analiz çalışması yapılıyor. Bu analizde neden veriye erişimin olmadığı anlaşılıyor ve kurtarma çalışması da bu doğrultuda planlanıyor.

 

Biçimlendirilmiş Flash Bellek Kurtarma Ne Kadar Sürer?

Hemen ardından da uygulama aşamasına geçilerek flash bellekten veri kurtarma işlemi gerçekleştiriliyor. İşlemin ne kadar süreceğine dair ise bir süreden söz etmek yanıltıcı olabilir. Bazen sadece 1 saatlik bir çalışmanın yeterli olması mümkünken bazen de çok daha uzun süre çalışma yapılması gerekebiliyor. Bu nedenle veri kurtarma işleminin ne kadar sürede tamamlandığına dair net bir süreden söz edilemez. 

Gold Data olarak her türlü marka ve modelde flash beller için kurtarma çalışması yapmaktayız. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek daha fazla bilgi de alabilirsiniz. Flash bellekten veri kurtarma çalışması profesyonel ekiplerimiz tarafından itina ile gerçekleştiriliyor. Hemen flash belleğinizi firmamıza ulaştırabilirsiniz.


RASTGELE