icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Öncelikle bu konuda bir uyarıda bulunmak gerekiyor. Hali hazırda birçok  farklı program ile biçimlendirilen flash bellekten veri kurtarma yapılabileceğine dair pek çok içeriğe internette rastlamak mümkün. Fakat bu programların tümünün veri kurtarmayı sağlamadığı hatta çoğu zaman bu programların bilinçsiz kullanımı nedeniyle veri kaybının daha da arttığı önemli bir gerçektir.

Program Yükleyerek Veri Kurtarılır mı?

Son derece basit bir müdahale ile kurtarılabilecek veriler maalesef gelişi güzel yüklenen bu programlar nedeniyle zarar görebiliyor. Kimi zaman erişimi sağlanabilecek verilere ulaşmak imkansız hale bile gelebiliyor. Sonuç olarak biçimlendirilen bir USB bellekten verilerin kurtarılması için yapılan işlemler hüsranla sonuçlanabiliyor. Peki, ne yapmak gerekir? Aslında sorunun yanıtı çok basit!

Eğer flash bellek içerisinde bulunan veriler sizin için önemliyse bir veri kurtarma firması ile iletişime geçmenizde fayda var. Aksi halde uygulayacağınız yöntemler ile verilere ulaşımı imkansız dahi kılabilirsiniz. Sadece yüklenen bir program ile bu sorunu ortadan kaldırmanın zor olduğunu bilmenizde fayda var. Atılabilecek en doğru adım derhal bir firmamıza ulaşmanız ve veri kurtarma çalışmasını yapmamızı sağlamanızdır.

Alanında uzmanlaşmış olan ekiplerimiz biçimlendirilmiş flash bellekten veri kurtarma çalışmalarını başarılı bir şekilde uyguluyor. Marka ya da model ayrımı yapmaksızın tüm flash bellek çeşitleri üzerinde veri kurtarma çalışmaları yapabiliriz. Flash bellekler genellikle veri taşıma amacıyla sıklıkla kullanılıyor. Verilerin aktarımını sağlamak amacıyla farklı bilgisayarlara takılan bu aygıtlarda çeşitli donanım problemleri de meydana gelebiliyor.

Donanım sorunları bazen kullanıcılar tarafından algılanamadığından sorunun giderilmesi için biçimlendirme komutu da verilebiliyor. Bu durumda biçimlendirilen flash diskten veri kurtarma çalışmalarının gerçekleştirilmesi zorunlu bir hal alıyor. Aslında basit bir yazılım ya da donanım problemi de bu tür aygıtlarda verilere erişimi önleyebilir. Kimi durumlarda kullanıcıların format atması da gerekebiliyor.

Formatlanan USB’den Veri Kurtarılır mı?

Ancak biçimlendirme işleminin yapılması ile formatlanan flash diskten veri kurtarma işlemleri birbirinden farklı tekniklerdir. Aynı zamanda flash bellekte meydana gelen bir donanım arızası, yazılım sorunu da verilerin kurtarılması için farklı tekniklerin uygulanmasını zorunlu kılabilir. Herhangi bir nedenle USB içerisinde bulunan verileri göremiyorsanız, açamıyorsanız ya da çeşitli arıza iletileri alıyorsanız ilk hamleniz GOLD Data olarak firmamız ile iletişime geçmeniz olmalıdır.

Markası, modeli ya da hafıza kapasitesi ne olursa olsun, ekiplerimiz biçimlendirilen usb den veri kurtarma çalışmasını başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. En yeni teknikleri ve en güncel teknolojileri kullanarak gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalar kapsamında sizlere başarı odaklı bir hizmet sunuyoruz.

Firmamız biçimlendirilmiş usb kurtarma çalışmaları kapsamında sadece verilerinizi kurtararak sağlam bir USB belleğe aktarır ve tarafınıza ulaştırır. Arızalanan USB belleğin onarımı farklı bir hizmettir. Bu konuda sizlere daha fazla bilgi aktarabilmemiz ve sorularınızı yanıtlamamız için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Size bilgi vermekten memnuniyet duyarız.