icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Şirketlerin ve kurumların network alt yapıları, güvenilir bir biçimde sağlam temeller üzerine çalışılmış olsa da, sürekli değişen ve gelişen teknolojiler, beraberlerinde bir takım sorun veya sıkıntılara sebebiyet verebiliyorlar. Milyon dolarlık verilerin, telafisi olan veya olmayan zararlarına yol açıp, rakamsal bazda yüksek maliyetleri oluşturan çözümlerin peşinde koşmayı gerektirebilirler.

Yedekleme çözümleri olarak nitelendirdiğimiz, veri yedekleme ve depolama çözümleri, bu gibi durumların önlenmesi adına, önceden atılması gereken adımlardır. Kurumsalların ve kimlik sahibi markaların, veri depolama ve veri yedekleme işlemleri, olmazsa olmaz kurallarının arasındadır.

GOLD DATA ve ekibi, bu alandaki tecrübeleri ve geniş donanımları sayesinde, yedekleme çözümleri ile ilgili önemli destekler sağlayabilmekte.

yedekleme çözümleri

Üst Düzey Yedekleme Çözümleri  

Teknolojiye her daim ayak uyduran yapısıyla, verilerinizi kategorilere ayırarak depolar ve yedeklenmesini sağlar. Sürücü ve disklerin konfigürasyonlarından testlere, veri depolama alt yapılarının kurulmasından güvenlik önlemlerine, kurulum ve yazılım güncellemelerinin depolama raporlarına kadar gelişen tüm süreçlerde, yedekleme işlerini titizlikle yürütür.

Dünya teknolojilerinin devleri ile işbirlikçi bir çalışmayla, veri depolama ve yedekleme konularında, kaliteli ve güvenilir hizmetler sunarak, memnuniyetlerinizi arttırır.

GOLD DATA veri kurtarma ve çözümleri konusunda, yenilenerek ve gelişimlere ayak uydurarak, müşteri odaklı çalışmalarıyla, bilişim sektöründeki yerini konumlandırır.