icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Raid, hard disklerin bir dizi oluşturmak üzere bir araya getirilmesidir. Veriler byte büyüklüğünde farklı disklere yazılır. ECC kodları da ayrı disklere yazılırlar. Sürücülerin hepsi aynı adreste olmak zorundadır.

Yüklü tek parça ( video ) uygulamaları için uygun, sıralı yazma ve okuma performansı yüksek olan bir çözümdür. Raid 3 data kurtarma hotspare teknolojisini destekler. Donanımınız bu yapıya uygunsa, diskiniz bozulduğunda, yedek diskiniz varsa, sistem otomatik olarak devreye girer.

Raid 3 Data Kurtarma

Tek disk kullanımlarına göre, veri güvenliği daha yüksektir. Raid 5 ile benzer özelliklerde hata toleransı tanır. Disklerin düzgün çalışabilmeleri için, dönüşlerinin senkronize edilmeleri gerekir.

Raid 3 olan bir sistemde, veri kayıpları yaşanıyorsa, müdahale etmeden Raid 3 data kurtarma yapabilmek için, sistemin enerji kaynağını hemen kesin. Ve akabinde bir Raid uzmanından destek alın. Yerinde yapılabilecek bir müdahele söz konusu ise, uzmanlar size yardımcı olarak çözüm sunarlar. Ancak, durum kritik ve risk altında ise, sizleri doğru bir şekilde yönlendirerek, veri kurtarma süreçleriniz başlatılır. ISO standartlarında, bir veri kurtarma laboratuvarı olan GOLD DATA, Raid türlerinden kurtarma yapmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için, 444 36 98 numaralı hattımızı arayarak, bizlerden destek alabilirsiniz. 

raid 3 veri kurtarma