icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Günümüz teknoloji çağının, sürekli değişen ve gelişen yeniliklerini takip etmek, bilişim sektörlerinde hizmet verenlerin sorumluluğunda. GOLD DATA TEKNOLOJİ olarak, sektördeki gelişmeleri izleyerek ilerlemekte, yetkinliklerimizi sağlam tutmakta ve güncellenmekteyiz. Çözüm ortaklarımızı, müşterilerinize daha iyi bir hizmet verebilmek adına ve mennuniyet politikalarımız doğrultusunda, teknoloji dünyasının öncü isimleri olan bilişim firmalarından seçmekteyiz.

Dünyaca Güçlü Çözüm Ortaklarımız

ACE Laboratory, WD Western Digital, Acronis, Deepspar, Seagate Recovery Services gibi sahalarında kendini kanıtlamış firmalar, çözüm ortaklarımızdır.

ACE Group, ileri bilgisayar mühendisleri tarafından kurulmuş olup, üretim ve geliştirme şirketidir. HDD onarım ve veri kurtarma endüstrileri içinde profesyoneldir. ACE tescilli, veri kurtarma teknolojileri geliştirir. Alanında liderdir. PC-3000 sistemleri dünya çapında satılmaktadır. AR-GE çalışmalarını, yaratıcı ve uzman ekibiyle sürdürmektedirler.

Western Digital, digital bilgi toplama, idare ve kullanma alanlarında, binlerce çalışanıyla beraber dünya çapında hizmetler vermekte. Sürücüler bilgisayarlardan dış ve taşınabilir depolama cihazlarına, dijital video kaydedicilerden telekomünikasyon sistemlerine kadar bilgi ve içeriğin olduğu her yerdedir. Güvenilir sabit ve katı hal WD sürücüler, bilgisayardaki resim, müzik ve videoları güvence altına alır, güçten tasarruf ettirerek, içeriklere hızla ulaştırırlar. Çoğu işlemler dijital formda kayıt altında tutulur. WD güvenle kaydedilmesini ve paylaşılmasını sağlar. Kaybı önlemek için de kopyalar ve yaratır. Western Digital, kurumsal sürücüler ve kapsamlı depolama sistemlerinin yanısıra medya oynatıcıları da üretmekte.

Acronis, veriler için etkili yedekleme sistemleri, veri koruması ve veri kurtarma, disk yönetimi ve taşıma, sistem hazırlama, sanal ortamlardaki kritik verilerin kurtarılması konularında çözüm sağlayıcı bir şirkettir. Ürün gruplarında, kişisel disk yönetimi ve yedekleme ürünleri, iş yedekleme, felaket kurtarma ve depolama yönetimi, mobil veri erişim, servis sağlayıcılar için yedekleme ve depolama ürünleri vardır. Dünya çapında önemli bir marka olarak ve profesyonelliği ile bilinmektedir.

Seagate, sabit disklerin ve depolama çözümlerinin sağlayıcısıdır. Sosyal platformlarda paylaşılan video, müzik, belgelerin depolanma ve korunmaları konularında destek verir. Veri kurtarma hizmetleri sunar. 50.000’den fazla çalışanıyla işletme veri merkezlerinin ve bulut tabanlı bilgi işlemin bel kemiği olan sunuculara, ürün sağlar. Seagate ürünleri, masaüstü depolama, dizüstü ve mobil depolaması, mac depolaması, medya ve video depolaması, ağa bağlı depolama, işletme sunucuları ve depolaması… Yazılım ve uygulamaları, bulut yedekleme hizmetleri, veri kurtarma hizmetleri ve çözümleriyle de destek verir.

Deepspar veri kurtarma sistemleri, Kanada merkezli bir şirkettir. Mühendislik deneyimleri doğrultusunda, veri kurtarma şirketleri için profesyonel çözümler sağlar.