icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Kullanıcılarının en sık karşılaştığı problemlerden biridir hdd’nin  görünmemesidir. Dolayısıyla bu durumda herhangi bir komut vermek ya da sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam etmek mümkün olmuyor. Sonuç olarak verilere ulaşmak da kullanıcı açısından imkansız hale geliyor.  Oysa profesyonel bir çalışma ile görünmeyen hdd den veri kurtarma mümkündür.  Böyle bir sorun yaşadığınızda veri kurtarma çalışmalarından faydalanmanız gerekiyor. 

Hdd’nin  görünmemesi bir yazılım sorunu olduğu şüphesini doğurabilir. Bununla birlikte kötü amaçlı yazılımlar yani virüslerde bilgisayarların işletim sistemlerinde bazı değişikliklere giderek hdd’nin  görünmesini engelleyebiliyor. Kimi zaman donanım problemleri de bu tür bir sonuç ile karşılaşmanıza sebebiyet verebiliyor.  Nedeni her ne olursa olsun en kısa zamanda veri kurtarma firmaları ile irtibata geçmeniz gerekir.

Görünmeyen Hdd Durumunda Bu Hatayı Yapmayın!

Böyle bir sorunla karşılaşanların sıklıkla benzer bir hata yaptıklarına tanık oluyoruz.  Bu hata hdd’ye ulaşmak için internet ortamından bazı programların indirilmesi ve bilgisayara kurulumun yapılması oluyor.  Oysa sorununuzu çözeceği iddia edilen böyle bir yöntem ile daha çok zarar görmesi ile karşılaşılabiliyor. Çünkü öncelikle veri kaybına neden olan problemin tespit edilmesi gerekiyor.

Ardından bu problemini ortadan kaldırılması verileri muhafaza edildiği bölüme zarar vermeden verilerin aktarılması lazım... Tahmin edebileceğiniz gibi bu çalışmada profesyonel teknikler ve yazılımlar uygulanarak gerçekleştiriliyor. İnternet ortamından edinebileceğiniz bazı programlarla böyle bir çalışma yapmanız bilgisayarınıza  çok ciddi zararlar verebilir. Bu durumda bilgisayarınızda muhafaza ettiğiniz verileri de riske atmış olacaksınız. 

Veri Kurtarmada Lider Konumdayız!

Veri kurtarma çalışmalarından faydalanmanız durumunda yapılacak işlemlerin bir güvenlik prosedürü takip edilerek gerçekleştirilir.  Veri kurtarma alanında lider konumda olan firmamız profesyonel ekipleri ile sizin için de en kısa süre içerisinde veri kurtarma çalışması yapabilir.

Böyle bir durumla karşılaştığınızda ne yapmanız gerektiğini size detaylı bir şekilde aktarabilmemiz için müşteri hizmetleri merkezimizi arayabilirsiniz.  Aynı zamanda konu ile ilgili sorularınızı yöneltmek beni nasıl bir veri kurtarma çalışması yaptığımız hakkında bilgi almak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.