icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Hafıza kartları ile ilgili yaygın şekilde yaşanan sorunlardan biri de biçimlendirme istiyor olmasıdır. Hafıza kartlarını çeşitli nedenlerle bilgisayara bağlamanız durumunda biçimlendirme talebi uyarısı ile karşılaşabilirsiniz. Şayet biçimlendirme  işleminin başlaması için onay verirseniz hafıza kartının içerisindeki tüm veriler silinir.  Hafıza kartlarındaki veriler çoğunlukla yedeklenmediği için böyle bir durum yaşandığında ciddi bir endişe de doğabiliyor.

Hafıza Kartı Biçimlendirme Uyarısı Durumunda Ne Yapmalı?

Hatta bu nedenle hafıza kartını uzun süredir saklayan ancak içerisindeki verileri de ulaşamayan pek çok kişi olduğunu belirtebiliriz. Peki,  hafıza kartı biçimlendirmeden açılabilir mi?  Hafıza kartını biçimlendirmeden açmak için ne yapmak gerekiyor?  Bu noktada sizlere tavsiyemiz profesyonel bir veri kurtarma firması ile irtibata geçmeniz olacak. Çünkü hafıza kartı biçimlendirme uyarısı vermeye başladığında  titiz bir çalışma yapılması ve içerisindeki verilere ulaşılması gerekiyor.

Çeşitli programları bilgisayarınıza yüklemeniz ve ardından bu programlar aracılığıyla hafıza kartını biçimlendirmeden açmaya çalışmanız durumunda olumlu sonuç alma ihtimalinizin  son derece düşük olduğunu bilmenizde fayda var.  Bununla birlikte hem hafıza kartına hem de bilgisayarınıza çok ciddi zararlar verebilirsiniz.  Çünkü biçimlendirme uyarısı veren bir hafıza kartının çeşitli programlar ile kullanılabilmesi pek mümkün olmaz.

 

Müşteri Hizmetleri Merkezimizi Arayın!

Bu programlarla hafıza kartına farkında bile olmadan biçimlendirme onayı vermeniz de mümkün olabilir. Şayet hafıza kartının içindeki veriler sizin için önemli ise müşteri hizmetleri merkezimize hemen ulaşın.  Böylelikle ne yapmanız gerektiğini size detaylı bir şekilde anlatabilir ve hafıza kartının en doğru yöntemle bize ulaştırmanızı sağlayabiliriz. Sonrasında hafıza kartı uzman ekiplerimiz tarafından mercek altına alınır ve gerekli veri kurtarma çalışmaları yapılmaya başlanır. Biçimlendirme uyarısı veren hafıza kartlarına amatörce müdahale etmek yerine bizi aramanız çok daha akılcı bir seçim olacaktır.