icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Bilgisayarlarda verilerin saklanması günümüzde en çok tercih edilen yöntemdir. Bu yöntem yeterli olmadığı için ya da bilgisayarda yer kaplamasını istemediğiniz dosyalar için ise Flash disk kullanımına yer vererek yedekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Flash disk yedekleme işleminiz sonrasında ise yedekleme işleminiz ile beraber istediğiniz her zaman herhangi bir bilgisayarda bu dosyaları tekrar görme şansınız bulunuyor. Flash disk yedeklemeniz sonrasında bazen yaşanılan bir sorun ile disk biçimlendirme isteyebilir. Bu durumda ise dosyalarınızı kaybedebilirsiniz. 

Flash disk biçimlendirmeden kurtarma işlemi için ise verilerin öncelikle kurtarılması gerekir. Bunun ile ilgili olarak veri kurtarma programı ile işlemin gerçekleştirilmesi gerekir. Fakat bu uygulamada uzman değil iseniz dosyalarınızı kaybetmemek için uzman kişilerden destek alarak veri kurtarma işlemine yer vermeniz tavsiye edilir. 

Flash Disk Veri Kurtarma 

Flash diskler günümüzde en çok tercih edilen veri saklama cihazlardır. Bu cihazlar sayesinde birçok bilgi her an taşınabilir ve yedeklenebilir hale geldi. Fakat her cihazda olduğu gibi bu disklerde de sorunlar yaşanabiliyor. Bu sorunlardan biri olan biçimlendirme isteme komutu ise en sık karşılaşılan durumlar arasında yer alıyor. Biçimlendirmenin onaylanması verilerin kaybolmasına sebep olabileceği için öncelikle uzman desteği alarak verilerin özle program ile kurtarılması önerilir. Böylelikle cihaz içinde bulunan veriler kaybolmadan tüm verilerinizi güvene alabilirsiniz. İşlem de alınacak olan hizmet ile ilgili detaylı bilginin alınması da önemlidir. 


RASTGELE