icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98
partner

Pek çok nedene bağlı olarak bilgisayar ortamında muhafaza edilen resimler silinebiliyor. AN, güç kesintileri, yanlışlıkla sil komutunun verilmesi ya da virüsler gibi onlarca farklı nedene bağlı olarak silinebilen resimlerin geri getirilmesi her durumda mümkün olmayabilir. Ancak genel olarak silinen resimleri geri getirme işleminin yapılabildiği programları deneyebilirsiniz. 

Bu programların deneme sürümleri ücretsiz olabiliyor. Deneme sürümünü bilgisayarınıza indirdikten sonra silinen fotoğrafların kurtarılması için ilgili adımları takip edebilirsiniz. Ancak her durumda bu programların işe yaradığını belirtmek olanaksız. Özellikle teknik bakımdan yaşanan bazı sorunlar nedeniyle fotoğrafların silinmiş olması durumunda daha profesyonel bir yaklaşımla müdahale edilmesi gerekebiliyor. Hatta kişisel girişimlerin fotoğrafların kurtarılma olasılığını düşürdüğünü de belirtebiliriz.

 

Silinen Resimleri Kurtarmak İçin Ne Yapmalı? 

Virüs gibi farklı unsurlara bağlı olarak kimi zaman mevcut verilerinize ulaşamayabilirsiniz. Yanlışlıkla sil komutunun verilmesi durumunda silinen fotoğraflar geri dönüşüm kutusuna gidecektir. Buradan geri yükle komutu vererek fotoğraflarınızın kurtarılmasını kolayca sağlayabilirsiniz. Ancak farklı nedenlerle silinen fotoğraflarınızı kurtarmak için veri kurtarma tekniklerinin kullanılması gerekebilir. 

Böyle bir durumda çeşitli programlarla resimlerin kurtarılmaya çalışılması mevcut verilere daha fazla zarar da verebiliyor. Bu nedenle sizlere önerimiz profesyonel destek almanızdır. Silinen fotoğraflarınız için hemen bizi arayabilir ve sizin için en kısa sürede veri kurtarma çalışması yapmamızı sağlayabilirsiniz. GOLD Data olarak sizlere en kaliteli ve en hızlı veri kurtarma hizmetini sunuyoruz. 


Sizi Arayalım