icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Harddiskler günümüzde en çok tercih edilen veri depolama aygıtlarından biri olduğu için haliyle sıklıkla veri kaybı da yaşanabiliyor. Veri kurtarma çalışmaları kapsamında tüm marka ve modellerde hard disklere  müdahale edilebiliyor yapılan çalışmalar arasında çizik harddisk kurtarma  işlemi de bulunuyor. Harddisklerin  veri taşımak amacıyla da kullanılıyor olması sıklıkla hasar görmeleri ile sonuçlanabiliyor.

Özellikle hard disklerin plakalarında meydana gelen çizilme problemleri  en çok karşılaştığımız sorunlar listesinde yer alıyor.  Profesyonel yöntemler uygulanarak gerçekleştirilen çizik harddisk kurtarma  çalışmalarıyla verilerin kurtarılması mümkün olabiliyor.  Ancak veri kurtarma çalışmasında başarılı olabilmek  için öncelikle kullanıcı tarafından hard diske herhangi bir müdahalede bulunulmamış olması gerekiyor. Çiziğin yoğunluğu üretici marka başarı oranını etkileyen faktörler arasındadır.

Verilere Ulaşamadığınızda Profesyonel Yardım Alın!

İş hayatında  çeşitli dokümanların, arşiv belgeleri, iş yazışmalarının ya da muhasebe kayıtları gibi önemli belgelerin hard disklerde depolandığı belirtilebilir.  Bu kadar önemli belgenin yer aldığı bir hard diskte meydana gelen arıza elbette ciddi sorunları beraberinde getirebiliyor. Bu durumda yapılması gereken profesyonel bir veri kurtarma firması ile iletişime geçilmesi oluyor.

Paniğe kapılarak harddisk  üzerinde gerçekleştireceğiniz amatör işlemler aslında kurtulabilecek durumda olan verilerin kurtarılmasını imkansız hale getirebilir.  Gelişigüzel müdahaleler maalesef hard disklere sandığınızdan çok daha fazla zarar veriyor.  Bu zararların geri dönüşü olmadığı için verilerin kurtarılması daha profesyonel çalışmalar yapılsa dahi imkansız olabiliyor. Veri kurtarma çalışması uzmanlık ve profesyonellik gerektirir. 

Gelişigüzel Müdahaleler Hard Disklere Zarar Verebilir!

Bilinçsiz bir şekilde yapılan müdahalelerin hadislere çok ciddi zararlar vermekle birlikleri bilgisayarınıza zarar verebileceğini asla unutmamalısınız. Veri kurtarma çalışmaları özel olarak hazırlanan ve tozdan arındırılmış olan ortamlarda  profesyonel teknikler gerçekleştirilerek uygulanıyor.  Bu tekniklerin uygulanması elbette bilgi ve deneyim gerektiriyor. Dolayısıyla hot hard disk sahiplerinin yapacağı amatör müdahaleler ile mevcut problemin ortadan kaldırılması ve verilerin kurtarılması mümkün olmaz.

Gold Data olarak tüm marka ve modellerde hard diskleri için veri kurtarma çalışması yapabiliyoruz. Çok kısa bir süre içerisinde tamamlanan çalışmaların ardından mevcut hard diskte bulunan veriler sağlam bir hard diske aktarılıyor ve tarafınıza ulaştırılıyor. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.