icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Hafıza kartları çeşitli cihazların kapasitesini yükseltmek için  artık çok daha yaygın bir şekilde kullanılan aygıtlardır. Fotoğraf makinalarından cep telefonlarına kadar pek çok farklı cihaz ile birlikte kullanılabilen hafıza kartlarında tahmin edebileceğiniz gibi  çok sayıda veri muhafaza ediliyor. Hafıza kartından verilerin silinmesi ise sıklıkla karşılaşılan durumlardan biri haline geldi.

Hafıza Kartından Veri Neden Silinir?

Kimi zaman yanlışlıkla sil komutunun verilmesi kimi zaman da virüs bulaşması nedeniyle veriler  silinebiliyor ya da silinmiş gibi göründüğü için kullanıcı tarafından bu verilere ulaşılamıyor. Bununla birlikte yazılım ya da donanımla ilgili herhangi bir sorun da  hafıza kartındaki verilerin görünmesini engelleyebilir ve verilerin silinmiş gibi algılanmasına sebebiyet verebilir.

Böyle bir sorun yaşayanlar verilere yeniden ulaşabilmek için pek çok farklı yolu deneyebiliyor.  Bu denenen yollar arasında maalesef hem hafıza kartına hem de kullanılan cihazlar ciddi zararlar verebilecek yöntemler de mevcut.  Basit bir araştırma yaptığımız da internette gerçeği yansıtmayan çok sayıda bilgi olduğunu görebiliyoruz. Bu bilgileri dikkate alarak gelişigüzel yöntemler denemek hafıza kartlarının kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir.

Silinen Verilerin Kurtarılması İçin Bizi Arayın!

Bununla birlikte verilerin kurtulabilecek durumda olmasına karşın tamamen silinmesine de sebep olabilir. Bu nedenle sizlere önerimiz asla gelişigüzel yöntemleri deneyerek hem hafıza kartınızı hem de cihazınızı riske atmamanız olacak.  Böyle bir sorun yaşadığınızda yapılması gereken en doğru hamle bir veri kurtarma firması ile iletişime geçilmesidir.

Gold Data olarak çok uzun zamandır her türlü hafıza kartı modeli üzerinde veri kurtarma çalışması yapıyor ve çalışmamızı da çok kısa bir süre içerisinde tamamlıyoruz. Hafıza kartlarından veri silinmesi nedeniyle bizimle irtibata geçebilir ve müşteri hizmetleri merkezimizi hemen arayabilirsiniz.  Böylelikle hangi adımları uygulayarak hafıza kartını bize ulaştırmanız gerektiğini size detaylıca aktarabiliriz.