icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98
İnternet kullanıcılarının veri depolamak amacıyla en çok tercih ettiği aygıtların başında hard diskler geliyor. Müzik dosyalarından ses dosyalarına, fotoğraflardan videolara,  arşiv kayıtlarından dokümanlara kadar aklınıza gelebilecek her türlü verinin muhafaza edilmesinde hard diskler yaygın bir şekilde tercih ediliyor. Artık daha kompakt bir yapıya sahip olması  ve ebatlarının daha da küçülmesi bu ürünlerin popülerliğini arttırdı.


Oldukça yüksek depolama kapasitesi sunan hard disk modelleri de artık hayatımıza girdi.  Kolay taşınabilen bir forma kavuşan hard disklerde kimi zaman donanım problemleri meydana gelebiliyor.  Özellikle bu aygıtların yere düşürülmesi ve düşme esnasında darbe alması en sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Bu sorundan kaynaklı olarak hard disklerin çalışamaz bir form kazandığına da sıklıkla tanık oluyoruz.

Profesyonel Veri Kurtarma Hizmetlerinden Yardım Alın!

Bu aygıtlar son derece hassas bir yapıya sahiptir ve bu nedenle basit bir darbe bile hard disklerin çalışmasını engelleyebilir. Her ne kadar bir donanım problemi var gibi görünüyor olsa da asıl sorun hard disklerin yazılımında ortaya çıkmış da olabilir. Tüm bu sorulara net bir yanıt vermenin tek yolu  bir veri kurtarma firması ile görüşmenizdir. Çünkü çalışmayan hard disklerin içerisinde yer alan verilerin kurtarılması için yapılabilecek tek işlem veri kurtarma çalışması oluyor.

Bizimle iletişime geçmeniz halinde çalışmayan hard disk üzerinde gerekli tüm çalışmalar kısa sürede tamamlanır. Hard disklerin yere düşmesinden kaynaklı olarak iç aksamında bulunan küçük bir parçada arıza meydana gelmiş olabilir. Bunun için profesyonel bir çalışma yapılması ve öncelikle hard diskin clean room  olarak adlandırılan tozdan arındırılmış ortamda açılması gerekiyor. Ardından verilerin depolandığı birime ulaşılabilir ve hard disk içerisinde yer alan veriler  sağlam bir hard diske aktarılabilir. Detaylı bilgi almak istiyorsanız müşteri hizmetleri merkezimizi hemen arayabilirsiniz.