icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98
partner

Sabit diskinizde yer alan fotoğraflarınız bazı özel durumlara bağlı olarak silinebilir. Fiziksel hasara bağlı olarak ortaya çıkabilecek sorunlar, sıvı teması ve hataya bağlı olarak yanlışlıkla silinen fotoğraflarınızı geriye getirebilmeniz mümkündür. Bilgisayarda silinen fotoğrafları kurtarma işlemini yapmadan once ise bazı bilmeniz gereken özel detaylar bulunmaktadır.

Veri kurtarma işleminin profesyonel kişiler tarafından yapılması her zaman için daha avantajlı duruma geçebilmenizi sağlar. Kendi başınıza uygulayabileceğiniz yöntemler sebebiyle fotoğraflarınızın kalıcı olarak silinmesine yol açabilirsiniz. Ayrıca ücretli veya ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz veri kurtarma programlarının da başarı oranı son derece düşüktür.

Profesyonel Veri Kurtarma Firmaları

Bilgisayarınızdan silinen fotoğrafların güvenilir bir şekilde geriye getirilebilmesi için laboratuvar ortamında sabit diskinizin analiz edilmesi gerekebilir. Ayrıca hangi sebeplerden dolayı bilgisayarınızda yer alan fotoğraflarınızın silindiğinin de tespit edilmesi son derece önemlidir. Farklı sebeplerden dolayı silinen verilerin tamamı için sebeplere bağlı özel çözümler üretilmesi gerekmektedir. 

Fotoğraflarınızın kaybolmasını istemiyorsanız sisteminizi daha dikkatli kullanabilir ve düzenli olarak yedek almaya başlayabilirsiniz. Yedek alma alışkanlığı edindiğiniz zaman sisteminizi geriye getirebilir veya yedek aldığınız sabit diskinizden verilerinizi geriye getirebilirsiniz. Ancak bu yöntem de tamamen güvenilir bir yöntem değildir. Bilgisayarınızdaki fotoğrafların herhangi bir sebepten dolayı silinmesinden şikayetçiyseniz bu konuda mutlaka profesyonel şekilde hizmet sunan güvenilir veri kurtarma firmalarından destek almalısınız.

 

Sizi Arayalım