icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98
partner

Hemen her bilgisayar kullanıcısının sahip olduğu aygıtlardan biri de harici disklerdir. Yüksek hafıza kapasiteleri ve taşınabilir olmaları bu aygıtların sıklıkla kullanılmasını beraberinde getiriyor. Fakat çeşitli nedenlerle içerisindeki verilerin silinmesi de bir o kadar sık yaşanan bir durum haline geldi. Bu durumda harici hard disk silinen dosyaları geri getirme için ne yapılması gerektiği merak ediliyor.

Kullanıcıların harddiskten silinen dosyaları geri getirme için denedikleri yöntemlerin hard disklere daha fazla zarar verebildiklerinden de söz etmek gerekiyor. İnternet ortamında edinilen çeşitli bilgilere müdahale edilmesi maalesef pek çok sıkıntıyı da beraberinde getirebilir. Hatta çok ilgisiz teknikler ya da yöntemler dahi tavsiye edilebiliyor. Dolayısıyla harici harddiskten silinenleri geri getirme işlemi için hangi yöntemi tercih ettiğinizin mutlaka titizlikle belirlenmesi gerekir. Çoğu zaman edinilen bilgiler kapsamında olan bazı programların virüs içerdiği gibi çeşitli duyumlar da almaktayız. Okuduğunuz her bilgiye güvenmemeniz gerektiğinin altını çizmek isteriz.

Bu nedenle harici harddisk silinen dosyaları geri getirme işlemi için profesyonel veri kurtarma firmalarından yardım alınmasında fayda olacak. 


 

Hard Diskten Silinen Veriyi Kurtarma

GOLD DATA olarak firmamızdan harddiskte silinenleri geri getirme işlemi için destek alabilirsiniz. Her türlü hard disk üzerinde bu işlemi kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriyoruz. Marka model farketmeksizin tüm harici hard disklerden veri kurtarma yapılmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanarak siz de verilerinizi riske atmadan kurtarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ekiplerimiz harddisk silinen dosyaları geri getirme işlemi öncesinde bir analiz çalışması gerçekleştirir. Bu analiz kapsamında veri kaybının nedenleri tespit edilir. Virüs, hatalı komut verme gibi hangi nedenle verilerin silindiğine bağlı olarak uygulanacak olan teknik belirlenir. Hard disk sahibinin onayının da alınmasının ardından uygulama aşamasına geçilir. Ancak bozuk olan hard disklerin onarılmadığı, sadece verilerin kurtarıldığı bilgisini de sizlere aktarmak isteriz.


Sizi Arayalım