icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Hemen her bilgisayar kullanıcısının sahip olduğu aygıtlardan biri de harici disklerdir. Yüksek hafıza kapasiteleri ve taşınabilir olmaları bu aygıtların sıklıkla kullanılmasını beraberinde getiriyor. Fakat çeşitli nedenlerle içerisindeki verilerin silinmesi de bir o kadar sık yaşanan bir durum haline geldi. Bu durumda harici hard disk silinen dosyaları geri getirme için ne yapılması gerektiği merak ediliyor.

Kullanıcıların harddiskten silinen dosyaları geri getirme için denedikleri yöntemlerin hard disklere daha fazla zarar verebildiklerinden de söz etmek gerekiyor. İnternet ortamında edinilen çeşitli bilgilere müdahale edilmesi maalesef pek çok sıkıntıyı da beraberinde getirebilir. Hatta çok ilgisiz teknikler ya da yöntemler dahi tavsiye edilebiliyor. Dolayısıyla harici harddiskten silinenleri geri getirme işlemi için hangi yöntemi tercih ettiğinizin mutlaka titizlikle belirlenmesi gerekir. Çoğu zaman edinilen bilgiler kapsamında olan bazı programların virüs içerdiği gibi çeşitli duyumlar da almaktayız. Okuduğunuz her bilgiye güvenmemeniz gerektiğinin altını çizmek isteriz.

Bu nedenle harici harddisk silinen dosyaları geri getirme işlemi için profesyonel veri kurtarma firmalarından yardım alınmasında fayda olacak. 

Hard Diskten Silinen Veriyi Kurtarma

Gold Data olarak firmamızdan harddiskte silinenleri geri getirme işlemi için destek alabilirsiniz. Her türlü hard disk üzerinde bu işlemi kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriyoruz. Marka model farketmeksizin tüm harici hard disklerden veri kurtarma yapılmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanarak siz de verilerinizi riske atmadan kurtarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ekiplerimiz harddisk silinen dosyaları geri getirme işlemi öncesinde bir analiz çalışması gerçekleştirir. Bu analiz kapsamında veri kaybının nedenleri tespit edilir. Virüs, hatalı komut verme gibi hangi nedenle verilerin silindiğine bağlı olarak uygulanacak olan teknik belirlenir. Hard disk sahibinin onayının da alınmasının ardından uygulama aşamasına geçilir. Ancak bozuk olan hard disklerin onarılmadığı, sadece verilerin kurtarıldığı bilgisini de sizlere aktarmak isteriz.

Laptop Hard Disk Veri Kurtarma

Günümüz teknolojisinde diz üstü bilgisayar olarak tanımlanan laptoplar, birçok sektörün omurgası niteliğindedir. Hatta hemen hemen her sektörde kullanılmaktadır. Firmalarda kullanılan bilgiler, çeşitli veriler ve bunun gibi birçok dökümanlar laptopta muhafaza edilmektedir. Gelişen teknoloji beraberinde masaüstü bilgisayarlar yavaş yavaş rafa kalkarken, laptoplar öne çıkmaya başladı. Bu yüzden verilerin saklanması da bu teknolojik cihazlarda işlevsellik kazanıyor.

Laptopta bulunan veriler, çeşitli aksiliklerden ve teknik problemlerden dolayı silinebilir. Bu konuda internette birçok veri kurtarma programı yer almaktadır. Herhangi bir problemle karşılaştığınızda silinen dosyaları kurtarmanın yolu profesyonel bir destek almaktan geçmektedir.  Laptop hard diski bozmamak adına kendi çabalarınız doğrultusunda bir hamle yapmamanız gerektiğini belirtmek isteriz. 

Silinmiş verilerinizin zarar görmeden aynı şekilde geri gelmesini istiyorsanız, verileri kurtarmak için firmamızdan destek alabilirsiniz. Bu durum laptoplarda sıklıkla yaşanmakadır. İnternette okuduğunuz laptop hard disk veri kurtarma programını kullanmadan önce muhakkak işi profesyonellere bırakmanızı öneririz. Silinen dosyaları kurtarmak, ne yazık ki her kişinin yapabileceği düzeyde kolay ve basit değildir. 

Laptopunuzda harici hard disk silinen dosyaları kurtarma eylemini Gold Data olarak kusursuzca gerçekleştiriyoruz. Fakat bu noktada hard diskin bozuk olmamasına dikkat ediyoruz. Silinen verileri geri getirmek sunduğumuz hizmette en çok öne çıkan konu olsa da bozuk hard disklerin kurtarılması kapsamında işlem gerçekleştirmiyoruz. 

Hard diskten silinen dosyaları geri getirme işlemi için çeşitli varsayımlar bulunmaktadır. Fakat bu olgulara kesinlikle itibar edilmemeli ve tecrübeniz olmadığı sürece uygulanmamalıdır. Çünkü bozulma ve geri getirememe gibi problemler sonrasında silinen dosya türlerini tamamen yok edebilirsiniz. Bu yüzden her zaman uzmanlardan yararlanmakta fayda var. 

Sabit Disklerden Veri Kurtarma

Sabit disk, sürücü veri depolanmasını sağlayan bir kayıt alanıdır. İşlevi gereği birçok döküman, dosya ve verilerin saklanmasını sağlamaktadır. Sabit disklerden silinen verilerin kurtarılması ne yazık ki herkesin gerçekleştirebileceği bir olgu değildir. İçerisinde çok fazla bilgi ve döküman barındırdığı için riske atılmaması gerekir. Özellikle firmalar, çeşitli kayıtlarını sabit disklerde depolamaktadır. Bu diskler bünyesinde barındırdıkları mekanik yapılarından ötürü çok çabuk arızalanabilmektedirler. 

Gold data olarak sabit disklerden veri kurtarma işlemine başlamadan önce analizler gerçekleştirmekteyiz. Bu analizler kapsamında işlemlerimize yön vererek sorunu çözmekteyiz. Alanında uzman ekibimiz ve mühendislerimiz aracılığıyla faaliyet gösterirken, %100 memnuniyet garantisi sunmaktayız. Böylece firmamızdan destek alarak kaybolan-silinen verilerinizi geri getirin. 

Silinen Excel ve Word Dosyalarını Geri Getirme

Bilgisayarlarda bulunan veriler, sektörel farklılıklar içermektedir. Eğitim, finans, sağlık ve bunun gibi birçok sektörde kullanılan hard disk, depolama işlevselliğiyle öne çıkmaktadır. Herhangi bir aksilik sonrası veri kaybı sorunu ile karşılaşabilmeniz ne yazık ki mümkündür. Özellikle excel ve word dosyalarınızı kaybettiyseniz, bu firmanız için oldukça büyük zararları beraberinde getirebilir. 

Bilgisayarınızı açtığınızda excel ve word dosyalarınızı silinmiş bir şekilde bulabilirsiniz. Bu aşamada telaşa kapılmadan hemen bir profesyonel destek alabilirsiniz. Gold Data olarak gerçekleştirdiğimiz analizler sonrasında işleme devam ederek hard disk silinen dosyaları geri getirme hizmetini sizlere sunmaktayız. Dosya türü fark etmeksizin verilerinizi kurtarma eyleminde bulunarak kusursuz bir biçimde faaliyet göstermekteyiz. 

Veri Kurtarma Merkezi Fiyatları

Harici hard disk silinen dosyaları geri getirme işlemi gerçekleştiren firmamız, fiyat konusunda da oldukça avantaj sağlamaktadır. Özellikle firmaların verilerinin ve dosyalarının depolanıp saklanması amacı ile kullanılan hard disklerde çeşitli içerikler yer almaktadır. Bu verilerin silinmesi gibi problemlerde firmamızdan destek alabilirsiniz. Fakat bireysel olarak geri getirme eyleminde bulunmamanızı öneririz. Çünkü verileri tamamen silebilir ve sonrasında geri dönüşüm sağlayamayabilirsiniz. 

Gold Data harici hard disk silinen dosyaları geri getirme konusunda uygun fiyat politikası ile ilerlemekteyiz. Alacağınız hizmetin kalitesinin yanı sıra çözüm odaklı yanıtlar bulabileceğinizin garantisini sunuyoruz. Depolama alanlarında yer alan tüm verilerinizin söz konusu olduğunda geri getirme işlemi gerçekleştirerek dosyalarınızı kurtarmaktayız. Hem sizin hem de firmanızın zarar görmemesi adına kurumumuzdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Tüm bu işlemleri gerçekleştirirken makul rakamlar çerçevesinde silinen dosyalarınızı kurtarıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ve mühendislerimiz ile hizmet verirken, daima ihtiyaçlarınıza çözüm odaklı yaklaşım sergiliyoruz. 

Harici hard diskte yer alan, fotoğraf, video, word, excel gibi dosyaları geri getirerek “profesyonellik”kapsamında faaliyet gösteriyoruz. Silinmiş verilerinizi kurtarmak istiyorsanız sayfamızdan hizmetlerimizi inceleyebilir, detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Peki Flash disk veri kurtarma nasıl yapılıyor?