icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

MySQL çok kullanıcılı, hızlı ve pratik kullanıma elverişli bir veritabanı sistemidir. Açık kaynak kodlu olmasından dolayı pek çok farklı platform kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Genel olarak kullanıldığı alan ise web sunucularıdır.

Pek çok firmanın tercih etmesinin sebepleri arasında ayrıca hızlı ve pratik şekilde çalışması yer almaktadır. İnternet sitelerindeki kullanıcı kayıtları, yorumları, formları yani kısacası site ile olan ilişkilerinin tamamını depolamak amacı ile kullanılır.

Kullanmakta olduğunuz bu MySQL veritabanı herhangi bir sebepten dolayı arızalanırsa veri kurtarma işlemleri ile bu verilerinizi geriye getirebilirsiniz. Fakat kendi başınıza uygulayacağınız teknikler sonucunda MySQL veritabanınızı tamamen kaybedebilirsiniz. Bu sebeple bu işi profesyonel şekilde yapmakta olan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Mysql Verileri Nasıl Kurtarılır?

MySQL Verilerinizi Tekrar Kullanılabilir Hale Getirin

MySQL veritabanınızda yanlış bir işlem yapılması, fiziksel bir sorun yaşanması, yazılım problemi ortaya çıkması ve dış saldırılar yaşanması durumunda ekibimiz ile MySQL verilerinizi güvenilir bir şekilde kurtarıyoruz ve tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz. Bizlere teslim etmiş olduğunuz MySQL veritabanınızın arızalanma sebebini tespit ettikten sonra gerekli olan kurtarma çalışmaları titiz bir şekilde başlatılıyor ve kısa süre içerisinde size verileriniz ile birlikte MySQL veritabanınız teslim ediliyor.

MySQL veritabanınızın arızalandığı durumlarda 3. parti yazılımlar ile veri kurtarma çalışmaları yapmaya çalışırsanız en ufak bir yanlış girişiminizde veritabanınızın kalıcı olarak silineceğini asla unutmamalısınız. Profesyonel bir destek alarak kısa süre içerisinde veritabanınızı geriye getirebilirsiniz.