icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Hafıza kartları kuşkusuz herkes için verilerin depolandığı en önemli aygıtlardan biri oluyor.  Fotoğraf makinalarından akıllı telefonlara kadar pek çok farklı cihaz ile birlikte kullandığımız hafıza kartlarında kimi zaman çeşitli problemler meydana gelebiliyor. Bu sorunlar arasında en yaygın olarak yaşananlardan biri de hafıza kartının görünmemesidir. Hafıza kartı görünme deyince  yani cihaz tarafından algılanmadığında haliyle içerisindeki verilere ulaşmak da mümkün olmuyor.,

Hafıza Kartı Neden Görünmez?

Hafıza kartlarının cihazlara takıldığında görünmemesi pek çok farklı nedene bağlı olarak ortaya çıkabiliyor.  Hafıza kartının yazılımında meydana gelen bir sorun ya da donanımı ile ilgili küçük bir hata cihaz tarafından algılanmasını engelleyebilir.  Bununla birlikte cihazda meydana gelen bir sorun da hafıza kartının görünmesini engelleyebiliyor. Böyle durumlarda paniğe kapılmamak çok büyük önem taşıyor.

Paniğe kapılanlar internette araştırma yapmaya başlıyor ve  edindiği her bilgiyi denediği için hem cihaza hem de hafıza kartına çok ciddi zararlar verebiliyor. Bunun yerine  yaşadığınız sorunun ortadan kaldırılması için bir kurtarma firmaları ile irtibata geçmeniz çok daha doğru olur.  Böylelikle hafıza kartına ya da cihaza herhangi bir zarar verilmeden verilerinizin yeniden erişilebilir olmasını sağlayabilirsiniz.

Görünmeyen Hafıza Kartına Müdahale Etmeyin

Gold Data olarak tüm marka ve modellerde hafıza kartları üzerinde veri kurtarma çalışması yapabiliyoruz.  Hafıza kartının görünmeme nedeni yazılım ya da donanım problemi olabilir.  Her iki durumda da böyle bir problem yaşadığınızda bizimle iletişime geçerek hafıza kartını belirttiğimiz şekilde firmamıza ulaştırmanız gerekli çalışmanın yapılması için yeterli olacaktır. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve hafıza kartını bize nasıl ulaştıracağınızı öğrenmek için müşteri hizmetleri merkezimizi hemen şimdi arayabilirsiniz. Böylelikle merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına anında ulaşmış olacaksınız.


RASTGELE